زمانی که از ارگاسم بانوان صحبت مي شود، صرفا لذت مدنظر نمی باشد بلکه یکی از جوانب سلامت زنان است چراکه رهاسازی هورمون ها با ارگاسم، باعث آرامش، کاهش و بهبود علائم استرس، کمک به مقاومت در برابر مشکلات افسردگی و بهتر شدن حال روحی فرد می شود .

خوشبختانه در عصری زندگی می کنیم که ارزش بسیاری برای ارگاسم بانوان قائل شده اند و  وسایل مناسب ارگاسم زنان روی کار آمده است. درصورتی که بخواهیم مقایسه ای با دوره های قدیم داشته باشیم افزون بر اینکه به ارگاسم بانوان توجه نمی شد بلکه رابطه جنسی را صرفا برای بقای نسل می دانستند.

با وجود بهتر شدن اوضاع برای خانم ها، تحقیقات بیانگر این است که حدودا یک پنجم بانوان به مرحله ارگاسم نمی رسند اما به این منظور نیست که سایر خانم ها ارضا می شوند، خیر بعضی از بانوان متاسفانه با خود ارضایی به این هدف می رسند نه رابطه جنسی.

ما می خواهیم در این مقاله به موضوع ارگاسم بانوان بپردازیم و پکیج رز باکس مخصوص ارگاسم بانوان را معرفی کنیم زیرا این مسئله بسیار مهم است چراکه برقراری رابطه جنسی آن هم به صورت کامل و صحیح بسیار حیاتی و الزامی می باشد و یکی از دلایل اساسی به شمار می آید.

ارگاسم به چه معناست؟

ارگاسم در مجموع در حوزه تخصصی، انقباض شدید عضلانی در طی روابط جنسی به همراه تغيير در برخی علائم بدنی مانند تغيير در تپش قلب، تغيير فشار خون و تغيير در عمق و میزان تنفس است. ارگاسم بانوان همراه با انقباض مجرای واژینال می باشد. برخی ديگر از دانشمندان در تعریف "ارگاسم" سعی دارند جنسیت را تفکیک كنند و می گویند ارگاسم عبارتست از سقف لذت جنسی و آزادسازی فشار های جنسی.

زوجین با یادگیری مهارت ها باید آگاه باشند که چگونه می توانند به ارگاسم دلخواه خود برسند. که در این میان آقایان مسئولیت سنگین تری دارند و باید با کسب مهارت در ارضا شدن و لذت جنسی به بانوی خود کمک کنند که با هدیه دادن پکیج مخصوص ارگاسم زنان می توانند گامی بلند در این راستا بردارند. ارگاسم در زنان بسیار مشکل تر بوده و تا اندازه بسیار زیادی به وضعیت روحی و ارتباط عاطفی طرفین وابسته است.

  

انواع ارگاسم بانوان

 ارگاسم بانوان به دو حالت ارگاسم كلوتیرال و ارگاسم واژینال می باشد.

زیگموند فروید بر این باور بود كه ارگاسم كلوتیرال در دوران نوجوانی و همزمان با رسيدن به دوران بلوغ رخ می دهد اما در بانوان بالغ این ارگاسم به ارگاسم واژینال تبدیل می شود به عبارتی ارگاسمی كه نیازی به تحریک قسمت كلیتوریس ندارد. درکل ارگاسم زنان به این شکل است که برخی از بانوان با تحریک قسمت كلیتوریس و برخی ديگر با تحریک قسمت واژینال به ارگاسم می رسند.

ارگاسم بانوان چقدر زمان می برد؟

ارگاسم در خانم ها از روال پیچیده تری در مقایسه با آقایان برخوردار است و به همین خاطر زمان بیشتری نیاز است تا زنان به ارگاسم برسد. ارگاسم بانوان طی یک پروسه اوج گیری و یک پروسه تخلیه انجام می شود، به صورتی که مدت زمان مشخصی را نمی توان براي رسيدن به آن تعیین کرد. مدت زمان ارضا شدن بانوان از 10 تا 20 دقیقه بین اشخاص گوناگون متفاوت است. کل این روند با انقباض ماهیچه ها ملازم است.  به طور متوسط ارگاسم بانوان تقریبا 20 ثانیه طول می کشد. امروزه برای ارگاسم راحت تر بانوان روش های بسیاری تدبیر شده است.

 تفاوت در اندازه يا نحوه ارگاسم بانوان:

 ارگاسم بانوان در حالت متفاوتی انجام می شود، برخی از بانوان اعتقاد دارند كه ارگاسم مانند یک عطسه بزرگ است و برخی نیز آن را مثل صعود به یک قله ی بزرگ بیان می كنند. برخی ارگاسم را صرفا در اعضای جنسی خود و برخی ديگر در سایر اعضای بدنشان حس می کنند.
وقتی که بانوان ارضا می شوند، بدن آن ها به تدریج منقبض شده و ماهیچه های آن ها به جنب و جوش می افتد. از طرفی عضله های دیواره ی واژن به همراه عضله های لگنچه و مخرج با ریتم منظمی جمع می شوند.
علیرغم مردان كه بعد از ارگاسم، علاقه جنسی آن ها برای مدتی كاهش پیدا می کند، خانم ها پس از ارگاسم به مرحله ی آرامش می رسند و جمع شدگی عضله ها در آن ها كاهش پیدا می کند، آن ها قادرند سریع و مجدد به مرحله تداوم لذت بازگشته و رابطه جنسی را مجدد از همانجا شروع کنند.

 

 دلایل ناتوانی در ارگاسم بانوان

دلایل فیزیولوژیک:

  1.  جلوگیری بیش از اندازه از بروز احساسات، ناتوانی در برقراری آمیزش
  2. اعتماد به نفس پایین و نگران بودن از انجام کار اشتباه
  3. اضطراب حامله شدن
  4. تجربه های ناخوشایند از اولین رابطه زناشویی
  5. ضدمه های فیزیولوژیک
  6. اضطراب

علل پاتولوژیک:

  1.  اختلالات هورمونی
  2. ناراحتی های قلبی و عروقی و اعصاب  و روان
  3. استفاده از داروهایی مثل ضد افسردگی ها از مجموعه SSRIs

 

روش های موثر در ارگاسم راحت تر بانوان

 اکثر خانم ها به اشتباه معتقدند که در حین روابط زناشویی آرامش حائز اهمیت است، اما آن ها از این موضوع اطلاع ندارند که "تنش نیز در حین روابط جنسی اهمیت دارد" و عامل ارضا شدن است. خانم ها باید یاد بگیرند که همه عضلات آن ها در مرحله رسیدن به ارگاسم درگیر می شوند. 

اکثر خانم ها در روابط جنسی ذهن مشغولی دارند و قادر نیستند فقط روی این فعالیت تمرکز کنند. فکرهایی که کل مغز را درگیر می کنند و درنتیجه باعث واپس زدگی رابطه جنسی می شود. سعی کنید فکر خود را از همه مسائل خالی نمایید و در حال حاضر فقط به همین موضوع فکر کنید.

در مورد های پیچیده تر به منظور درمان حتماً از وسایل مناسب ارگاسم زنان استفاده کنید یا به یک پزشک مراجعه نموده و با کمک دارو های تجويز شده رابطه زناشویی خود را حفظ کنید.

 

استفاده از کاندوم خاردار

در صورتی که برای ارگاسم خانم خود نیاز به تهیه یک کاندوم به شدت جذاب و تحریک کننده را دارید که می تواند او را به سرعت به ارگاسم برساند، حتما کاندوم خاردار و خار درشت را امتحان کنید. کاندوم خاردار به دلیل داشتن خارهای ریز و درشت در سطح خود، باعث تحریک حداکثری نقطه جی (جی اسپات) در خانم ها می شود. برای مشاهده و خرید کاندوم خاردار، بر روی نوشته زیر عکس کلیک کنید:

 

کاندوم بیگ دات

 

کاندوم خاردار