ارضا شدن زن یا ارگاسم زنان از موضوعات مهم جنسی به شمار میرود که همیشه سوالات زیادی را برای افراد ایجاد می کند. زنان چگونه به "ارگاسم" می رسند؟ از کجا بفهمیم زن ارضا شده است؟ نشانه های ارگاسم شدن زنان چیست؟ اگر مردی پاسخ این سوالات را نداند، قطعا در رابطه جنسی با سرد مزاجی و عدم تمایل طرف مقابل مواجه خواهد شد.

در خصوص روشهای ارضا شدن زنان صحبتهای زیادی شده است و مقالات معتبری به روشهای ارگاسم زنان اشاره کرده است. در اینجا قصد معرفی روشها و مدلهای به ارگاسم رسیدن را نداریم، هدف این مقاله بررسی "نشانه های ارضا شدن زنان" است. به زبان ساده تر قرار است بعنوان یک مرد باهوش با دیدن برخی نشانه ها متوجه ارضاء شدن و به ارگاسم رسیدن یک زن باشیم. در این مقاله از لاولامارکت به موضوعات مختلف در خصوص ارضا شدن و به ارگاسم رسیدن زنان صحبت می کنیم.

چگونه بفهمیم ارضا شدیم یا نه ؟ 7 نشانه ارضا شدن زنان

در مورد ارضا زنان سوالات زیادی وجود دارد زیرا آگاهی افراد در این مورد کم است یا اینکه نشانه های آن در هر فرد به یک میزانی است. یکی از پرتکرار ترین سوالات زنان این است که از کجا بفهمیم ارضا شدیم یا نه ؟ همچنین مردان بسیاری این سوال را دارند که از کجا بفهمیم زن ارضا میشود ؟ یا چگونه بفهمیم زن ارضا شده ؟ این 7 نشانه به ما خواهد گفت که زن ارضا شده یا نه.

 

نشانه های ارگاسم در زنان - زنها چگونه ارضا میشوند ؟

  • سفت شدن سینه ها: در حالت ارگاسم نوک سینه های زنان سفت و برجسته میشود
  • انقباض عضلات لگن: یکی دیگر از نشانه های ارگاسم رنان انقباض عضلات لگن است که باعث جمع و باز شدن پاها میشود
  • بهم فشردن پلکها
  • تنفس تندتر: برخی از زنان در هنگام ارگاسم تندتر نفس می کشند و به نفس نفس زدن مییفتند و برخی دیگر از زنان هنگام ارضاء شدن نفس خود را حبس میکنند
  • لرزش بدن
  • ترشحات واژن
  • متورم شدن ناحیه کلیتوریس

خوب تا اینجا با "نشانه های ارضاء شدن زنان" آشنا شدیم و به سوال "چطور بفهمیم یک زن به ارگاسم رسیده است؟" میتوایم پاسخ دهیم. اگر هنوز درگیر مرحله قبل یعنی چگونه ارضا کردن زنان هستین حتما روشها و پوزیشنهای مختلف را برای این موضوع مطالعه کنید و یاد بگیرید.

روش های ارضا کردن زن - روش های به ارگاسم رساندن زن

استفاده از کاندوم خاردار

کاندوم خاردار

یکی از روش های موثر و متداول ارضا کردن زنان، استفاده از کاندوم خاردار خار درشت است. کاندوم بیگ دات با داشتن خارهای درشت در سطح خود کمک می کنند تا اصطکاک آلت مرد با زن به شدت افزایش یافته و زن به سرعت به ارگاسم برسد. برای مشاهده مشخصات و همچنین خرید انواع کاندوم خاردار بر روی دکمه زیر بزنید:

 

کاندوم خاردار

 

اگر هم از دو مرحله اول یعنی "چگونه به ارگاسم رساندن زنان و نشانه های ارگاسم زنان" گذر کرده و با موفقیت شاهد ارگاسم شریک جنسی خود بوده اید، باید بدانید این پایان راه نیست!!!

بعد از آگاهی از ارضا شدن شریک جنسی خود وارد مرحله سوم یک رابطه جنسی یعنی"توجه و بروز احساسات" خواهید شد. دقت کنید که بعد از ارضا شدن بدن زنان سست شده و احساس بی حالی به آنها دست میدهد. زنان بعد از ارضا شدن یا ارگاسم بشدت احساساتی شده و نیازمند نوازش، درآغوش گرفتن و توجه هستند.

 

کاندوم زنانه چیست

برای مطالعه این مطلب بر روی کلمه "کاندوم زنانه چیست" کلیک کنید.

 

رفتارهای زنان بعد از ارضا شدن

بعد از ارضا شدن یا به ارگاسم رسیدن زنان رفتارها و حالات مختلفی را از خود بروز می دهند.
در این قسمت برخی از واکنشهای زنان بعد از ارضا شدن را بررسی میکنیم. با دانستن واکنش ها و رفتارهای زنان بعد از ارگاسم، شما از این واکنش ها جا نخورده و نسبت به هر حالت واکنش خوبی نشان خواهید داد.

علت خندیدن بعد از ارضا شدن

علت خندیدن بعد از ارضا شدن ، درواقع برای تشکر از مردان است؛ آنها برای خوب ارضا شدن لبخند رضایت بر لب دارند. روزها خانمتان نمی تواند آن لبخند زیبا را از صورتش دور کند و این لبخند برای تشکر از شماست.
به آرامی در پشت وی قرار بگیرید و بدون هیچ دلیلی او را ببوسید. حالا نه تنها برای آمیزش بیشتر بی قرار خواهد شد، بلکه حتی به تمام دوستانش خواهد گفت که شما چگونه مردی هستید.
البته، مادامی که شما در حال انجام آمیزش هستید، خانمتان نمی تواند به راحتی گاز بگیرد، پنجه بکشد، جنب و جوش داشته باشد یا حتی با تمام توانش فریاد بزند.

خانم شما باید آن قدر متواضع باشد که به شما بفهماند با اعمال جنسی شما کاملاً راضی می شود یا نه. ارگاسم مردان به راحتی اثبات می شود. بدبختانه، در مورد زنان این طور نیست. اگر این علائم زیرکانه را بکار نمی برید، پس خوشبختانه زن شما شایستگی آن را خواهد داشت که شما را از این که در کارتان استاد هستید، مطلع کند.

علت گریه بعد از ارضا شدن

زنان بعضی وقت ها بعد از ارضا شدن گریه می کند. اما واقعیت این است که گاهی اوقات ارگاسم در زنان چنان موجی از احساس با خود به همراه می آورد که او شروع به گریه کردن می کند. در اینجا یک نکته مهم است. اگر خانمتان بعد از رسیدن به ارگاسم دچار ضعف می شود یا مثل یک دختر بچه به گریه می افتد (که خودش یک علامت است)، نگران نباشید، این بدین خاطر است که احساس خیلی خوبی دارد و صد البته خوب ارضا شده است. پس علت گریه زنان بعد از ارضا یک مسئله طبیعی است.

علت خواب بعد از ارضا شدن

بعد از ارضاء شدن، زنان به خواب میروند تا صدمات وارده را جبران کنند. با این که این مسئله بیشتر به مردان نسبت داده می شود، اما زنانی هم هستند که چرتی می زنند تا صدمات وارده از جانب شما را جبران کنند. اگر خانمتان رویش را برگرداند و بخواب رفت، این کار او را بی احترامی تلقی نکنید بلکه این نشانه خوب ارضا شدن زنان است، فقط بازوان تان را دورش حلقه کنید و شما هم مثل او بخوابید.
زنان برای اتمام کسب لذت نیاز به آغوش صمیمی دارند. با این که این مورد به ارگاسم رساندن زن را تضمین نمی کند، نیاز وی به محکم بغل کردن شما و این که او را در میان بازوان خود بگیرید ممکن است نشانه اتمام کسب لذت او از تجربه جنسی باشد.

نکته مخفی: گاهی بعد از به آغوش کشیدن و توجه می توانید زمینه ارگاسم دوباره را فراهم آورید.

 علت لرزش پا بعد از نزدیکی

برخی از زنان بعد از ارضا شدن نمی توانند راه بروند. خانم تان می خواهد بلند شود تا آن تغذیه خوشمزه پس از رابطه جنسی که شما خیلی دوست دارید را آماده کند، اما پاهای او لرزش داشته و او به آسانی قادر به راه رفتن نیست. " لرزیدن پاها نشانه خیلی مطمئنی از این است که شما به عنوان یک مرد وظیفه تان را خوب انجام داده اید".
اگر او نیاز به زمان کوتاهی دارد تا بتواند برای نظافت به حمام برود و آن ساندویچ عالی را برایتان درست کند، پس شما می توانید با خاطری جمع از این که کارتان را خوب انجام داده اید به استراحت بپردازید.

علت حرف زدن بعد از ارضا شدن

برخی زنان بعد از ارتباط جنسی، نمی توانند درمورد رابطه جنسی حرف نزنند اگر پس از اتمام کار، خانمتان در مورد وضعیت انجام تکنیک هایی که بکار بردید و احساسی که داشت بی اراده شروع به حرف زدن کرد یا حتی بهتر، کلماتی که موقع آمیزش می گفت را تکرار کرد
(مثلا، چه نفس نفس زدن حیرت انگیزی، نفس نفس زدن، چه حیرت انگیز بود، خارق العاده، حیرت انگیز، تو هم نفس نفس می زنی، خیلی عالی بود و…) خوشبختانه او را خیلی خوب ارضا کرده اید.

 

نشانه های ارضاء شدن زنان چیست؟

نشانه های ارگاسم در زنان چیست ؟

رفتارهای زنان بعد از ارضاء شدن چگونه است؟

خندیدن یا گریه کردن زنان بعد از ارضا شدن نشانه چیست؟

سستی یا بی حالی زنان بعد از ارگاسم به چه دلیل است؟

در ابن مقاله علاوه بر معرفی پکیج ویژه ارگاسم بانوان رز باکس سعی شد به سوالات فوق در خصوص ارضا شدن زنان پرداخته و پاسخ هر سوال را بدهیم.
اگر سوالات دیگری در خصوص "نشانه های ارضاء شدن زنان" در ذهن دارین که پاسخش داخل این مقاله نیست از بخش ارسال نظر همین مقاله سوال رو مطرح کنید تا کارشناسان فروشگاه لوازم زناشویی لاولامارکت در سریعترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را بدهند.