وسایل فانتزی زناشویی وسایل کمک جنسی هستند که برای افزایش لذت جنسی از آنها استفاده می شود. این وسایل هم به صورت فردی و هم توسط زوجین مورد استفاده قرار می گیرد و تنوع بالایی دارد. وسایل زناشویی فانتزی در دو نوع مردانه و زنانه تولید می شود و این دسته بندی به دلیل نوع استفاده آن است که هم توسط بدن زن و هم بدن مرد استفاده می شود.

وسایل فانتزی زناشویی

وسایل فانتزی زناشویی چیست ؟

گاهی اوقات زوجین به دلیل مشکلات روحی یا جسمی و همچنین نداشتن شور و خلاقیت در رابطه جنسی، دچار سردی در رابطه خود می شوند. از طرفی برخی زوجین که چنین مشکلی ندارند، برای افزایش لذت در رابطه جنسی خود، از وسایل کمک جنسی استفاده می کنند. از جمله این محصولات آمیزشی وسایل فانتزی زناشویی است.
وسایل فانتزی زناشویی دارای تنوع بسیار بالایی هستند و از جمله معروف ترین آنها می توان به دیلدو، حلقه ویبراتور، کاندوم عروسکی، مبل زناشویی، ویبراتور زنانه، وکیوم مردانه و زنانه، انواع لباس زناشویی، وسایل فانتزی جنسی و... اشاره کرد. در ادامه به معرفی هرکدام از این وسایل فانتزی زناشویی می پردازیم. اما قبل از آن باید تفاوت اسباب بازی جنسی و وسایل زناشویی فانتزی را بیان کنیم.

تفاوت اسباب بازی جنسی و وسایل فانتزی زناشویی

اسباب بازی جنسی شامل هرگونه وسایلی است که خارج از رابطه جنسی یا در آن، برای افزایش لذت استفاده می شود. اما وسایل فانتزی زناشویی بیشتر شامل وسایلی است که در رابطه جنسی دونفره برای انجام فانتزی های جنسی از آنها استفاده می شود. البته باید گفت که یک مرزبندی دقیق بین این دو نوع از وسایل وجود ندارد و عموما از هردو نام برای معرفی آنها استفاده می کنند.

وسایل فانتزی زناشویی چیست ؟

کاندوم برقی (حلقه لرزاننده)

کاندوم برقی

کاندوم برقی یک حلقه سیلیکونی است که در روی آلت مرد قرار می گیرد و کاربرد آن، تاخیر در انزال مرد، سرعت دادن به ارگاسم زن و همچنین افزایش لذت در آلت تناسلی مرد است. این وسیله در واقع یک کاندوم نیست اما به این دلیل که مثل کاندوم در روی آلت قرار می گیرد، به این نام شهرت یافته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاندوم لرزاننده می توانید به مطلب "کاندوم برقی چیست" مراجعه کنید!

کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم ژله ای خاردار یکی از وسایل زناشویی فانتزی است که از جنس سیلیکون ساخته شده و سرتاسر آن از خارهای ریز سیلیکونی پوشیده شده است و کاربرد آن، تحریک شدید زن است. کاندوم خاردار سیلیکونی با ایجاد اصطکاک شدید بین آلت مرد و واژن زن و مخصوصا نقطه G باعث می شود زن به سرعت به ارگاسم برسد. کاندوم ژله ای ممکن است عوارض شدیدی برای زن ایجاد کند! برای آگاهی از عوارض این وسیله زناشویی می توانید مطلب "عوارض کاندوم خاردار ژله ای" را مطالعه کنید.

کاندوم خاردار (کاندوم خاردرشت)(کاندوم فضایی)

کاندوم خاردار چیست

نحوه عملکرد کاندوم خاردار مشابه کاندوم خاردار ژله ای است با این تفاوت که اندازه خارهای آن کوچکتر و نرم تر است و به بافت واژن زن آسیب کمتری می رساند و عوارض کمتری دارد. اندازه خارهای کاندوم خاردار معمولی از چند دهم میلیمتر تا 1 میلیمتر، کاندوم خاردرشت بین 1 تا 3 میلیمتر و کاندوم فضایی بین 1 تا 3 سانتی متر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاندوم خاردار می توانید به مطلب "کاندوم خاردار چیست" مراجعه کنید.

کاندوم عروسکی - کاندوم فانتزی

کاندوم عروسکی چیست

کاندوم عروسکی یکی از وسایل فانتزی زناشویی است که برای ایجاد تنوع در رابطه زوجین از آن استفاده می شود. این کاندوم ها با داشتن سری به شکل عروسک ها و شخصیت های کارتونی معروف، برای زوجین مخصوصا خانم ها دارای جذابیت هستند. کاندوم عروسکی علاوه بر ایجاد تنوع، به دلیل داشتن برجستگی هایی در سطح خود می تواند مانند کاندوم خاردار عمل کند و لذت زن را افزایش دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این وسیله فانتزی زناشویی می توانید مطلب "کاندوم عروسکی چیست" را مطالعه کنید.

مبل زناشویی (مبل پوزیشن)(مبل جنسی)

مبل-زناشویی-(مبل-پوزیشن)(مبل-جنسی)

مبل زناشویی (بالش رابطه جنسی) یک مبل با اشکال انحنا دار و چند وجهی است که برای داشتن رابطه جنسی در برخی پوزیشن ها از آن استفاده می شود. نحوه استفاده از مبل پوزیشن به این صورت است که زن بر روی آن قرار می گیرد و مرد به صورت فاعل، عمل دخول را انجام می دهد. البته از مبل زناشویی می توان برای پوزیشن های بیشماری استفاده کرد. مبل لاولی (مبل لاولی بد) از نظر شکل کمی با مبل پوزیشن فرق دارد اما کاربردی نسبتا مشابه دارد.

ویبراتور زناشویی – ویبراتور زنانه

ویبراتور زناشویی – ویبراتور زنانه

ویبراتور زنانه یک وسیله لرزاننده است که معمولا به شکل استوانه ای تولید شده و دارای سری کره مانند است. این وسیله با ایجاد لرزش باعث تحریک کلیتوریس زن و رساندن او به ارگاسم می شود. از این وسیله هم می توان در رابطه زناشویی و حین دخول استفاده کرد هم به صورت فردی و تک نفره.


وسایل فانتزی های جنسی

کاربرد اصلی وسایل فانتزی زناشویی این است که بتوان به کمک آنها، فانتزی های زناشویی (فانتزی های جنسی) را عملی کرد و انجام داد. این فانتزی های جنسی نیاز به ابزار و وسایلی دارد که در ادامه این وسایل فانتزی های زناشویی را برای شما معرفی می کنیم.

لباس زناشویی

لباس زناشویی یکی از ابزارهای موثر برای افزایش تحریک جنسی زوجین است که از طریق بصری آنها را تحریک می کند. معمولا عمده لباس های زناشویی برای خانم ها تولید می شود زیرا جذابیت و تحریک کنندگی بدن آنها را برای مرد به شدت افزایش می دهد. لباس زناشویی زنانه در انواع مختلف و با محوریت شرت و سوتین یا سایز اعضای بدن تولید می شود.

انواع لباس زناشویی

انواع لباس زناشویی

انواع لباس زناشویی زنانه : ست شرت و سوتین، کاستوم زنانه، پیراهن ماکسی، شرت لامبادا (بادی لامبادا)، بادی فانتزی، شرت و سوتین بیکینی، شرت گیپور دار، جوراب شلواری شیشه ای، انواع لباس خواب جنسی، نقاب بالماسکه و... .
انواع لباس زناشویی مردانه : لباس کاستوم مردانه، شرت های جذب (تنگ) مردانه، شرت مردانه توری، لباس کاستوم شخصیت های فیلم و کارتون و... .

لوازم فانتزی ارباب و برده

لوازم فانتزی ارباب و برده

فانتزی ارباب و برده (میسترس اسلیو)(بی دی اس ام)(bdsm) یکی از معروف ترین فانتزی های جنسی است که افراد بسیاری علاقه به انجام آن دارند. در این فانتزی، یکی از طرفین نقش ارباب و طرف مقابل نقش برده را ایفا می کنند. در انجام این فانتزی باید دقت کنید که شان انسانی و اخلاق را در حین انجام آن فراموش نکنید تا طرف مقابل شما آزار نبیند.

لوازم فانتزی زندانی و زندان بان

لوازم فانتزی زندانی و زندان بان

در فانتزی جنسی زندانی، یکی از طرفین نقش زندانی و یکی از طرفین نقش زندان بان را ایفا می کنند. این فانتزی جنسی به دلیل ماهیت آن ممکن است گاهی خشن اتفاق بیوفتد که بازهم بستگی به دو طرف رابطه جنسی دارد.

اسباب بازی جنسی

دیلدو

دیلدو چیست

دیلدو (آلت مصنوعی مردانه) یک وسیله به شکل آلت مرد است که خانم ها از آن برای لذت بردن به صورت واژینال یا مقعدی استفاده می کنند. دیلدو در انواع مختلفی ساخته می شود که می توانید اطلاعات کامل را در مورد این وسیله در مطلب "دیلدو چیست" مطالعه کنید.

واژن مصنوعی

واژن مصنوعی چیست

واژن مصنوعی (آلت مصنوعی زنانه) یک وسیله به شکل آلت جنسی زن (واژن زن) است مردان از آن برای لذت بردن و شبیه سازی دخول استفاده می کنند. واژن مصنوعی نیز در انواع مختلفی تولید می شود که می توانید اطلاعات کامل را در مطلب "واژن مصنوعی" مطالعه کنید.