انتخاب بهترین کاندوم برای لذت بیشتر دغدغه و تقاضای بسیاری از افراد است که به دنبال افزایش لذت بردن از رابطه جنسی خود هستند. بخش عمده راه های افزایش لذت در رابطه زناشویی بستگی به نوع نیاز یا مشکل زوجین دارد.
در یک رابطه زناشویی انتخاب کاندوم برای لذت بیشتر فقط به نیاز یا مشکل آقا ربط پیدا نمی کند. در حال حاضر کارکرد کاندوم ها فقط به درون محفظه و بخش داخلی آنها مربوط نمی شود و بر لذت خانم ها هم بسیار تاثیر می گذارد.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر کدام است ؟

انتخاب بهترین کاندوم برای لذت بیشتر هم آسان هم دشوار زیرا نمی توان یک فرمول ثابت داد زیرا کاربرد اصلی هر کاندوم برای برخی مشکلات جنسی است. اما در ادامه به معرفی انواع کاندوم برای لذت بیشتر می پردازیم.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل زود انزالی

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل زود انزالی

بهترین کاندوم برای حل مشکل زود انزالی، کاندوم تاخیری یا کاندوم تاخیری قوی است. کاندوم تاخیری با داشتن مواد بی حس کننده لیدوکائین و بنزوکائین باعث می شود تا حس آلت تناسلی مرد کاهش یافته و انزال به تاخیر افتد.
کاندوم های تاخیری در انواع مختلف ساده و طعم دار تولید می شوند و قدرت تاخیری هرکدام ممکن است با هم متفاوت باشد. برای مثال کاندوم تاخیری دابل دیلی یک کاندوم تاخیری بسیار قوی است که به دلیل تنگ بودن نوک کاندوم و فشار آوردن به آلت، به صورت فیزیکی هم کمک می کند تا مشکل زود انزالی به طور موقت حل شود.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل کاهش حس آلت

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل کاهش حس آلت

از اصلی ترین مشکلات افراد در استفاده از کاندوم، کاهش لذت در اثر استفاده از این وسیله است. یکی از راه حل های افزایش لذت در رابطه جنسی با کاندوم، استفاده از کاندوم نازک است.
جداره بسیار نازک موجود در کاندوم های نازک باعث می شود تا گرمای بدن طرفین به راحتی به هم برسد و همچنین اصطکاک حاصل از دخول، توسط آلت تناسلی هردو طرف کاملا حس شود.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل گشادی واژن

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل گشادی واژن

یکی از مشکلات زوجینی که مدت زیادی است ازدواج کرده اند، چندین فرزند آورده اند یا سن آنها بالا رفته است، مشکل گشادی دهانه واژن است.
بهترین کاندوم برای مشکل گشادی واژن، کاندوم تنگ کننده واژن است که باعث جمع شدن و تنگ شدن دیوار واژن می شود. وجود مواد جمع کننده از جمله عصاره انار و برخی گیاهان دیگر در این کاندوم ها باعث می شود تا با تنگ تر شدن واژن، لذت جنسی هردو طرف در رابطه واژینال افزایش یابد.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل نعوظ ناقص

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل نعوظ ناقص

برخی آقایان به دلایل جسمی و روحی مختلف ممکن است قبل یا حین رابطه زناشویی به اندازه کافی نعوظ نداشته باشند. این نعوظ ناقص باعث می شود نتوانند رابطه را شروع کننده یا آن را ادامه دهند و در نتیجه این مسئله می تواند برای رابطه جنسی آنها مشکل ایجاد کند.
برای حل این مشکل راه های مختلفی وجود دارد اما راه موقت حل این مشکل، استفاده از کاندوم سفت کننده است. کاندوم سفت کننده با داشتن موادی از جمله ال آرژنین باعث افزایش گردش خون در بافت آلت تناسلی می شود که نتیجتا نعوظ و سفت شدن آلت را در پی دارد.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل ارگاسم زنان

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای مشکل ارگاسم زنان

دیگر مشکل شایع در روابط زناشویی، عدم ارگاسم کامل و موفق خانم ها است. یکی از دلایل اصلی این مشکل، عدم همزمانی ارگاسم زن و مرد است زیرا آقایان پس از ارضا شدن توانایی نعوظ کافی را ندارند و نمی توانند رابطه را ادامه دهند.
این مسئله باعث می شود تا رابطه جنسی برای خانم کامل نشود و به ارگاسم نرسند. یکی از راه حل های این مشکل، افزایش میزان تحریک بانوان در طول رابطه جنسی است که به چند روش ممکن است. اولین روش، استفاده از کاندوم خاردار و خار درشت است که با تحریک شدید واژینال و در نتیجه ارگاسم سریعتر می شود.
روش دیگر افزایش تحریک خانم ها، استفاده از کاندوم گرم کننده است. اساس کار کاندوم گرم کننده به این صورت است که با افزایش جریان خون در بافت واژن خانم ها کمک می کند تا فرایند ارگاسم سرعت بگیرد.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای تنوع دادن به رابطه

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای تنوع دادن به رابطه

در صورتی که در رابطه زناشویی خود دچار تکرار شده اید و دیگر جذابیت قبلی را برای شما ندارد، برای ایجاد تنوع در آن می توانید از کاندوم میوه ای استفاده کنید. کاندوم میوه ای (طعم دار)(اسانس دار) با داشتن رایحه های مختلف و جذاب باعث می شود تا رابطه برای شما لذت بخش تر شود.
از طرفی برخی افراد از بوی بد حین رابطه خود ابراز نارضایتی می کنند و کاندوم طعم دار می تواند این مشکل را حل کند. شایان ذکر است که برخی کاندوم های میوه ای با داشتن رنگ های جذاب مثل مشکی یا صورتی، به افزایش جذابیت و کشش رابطه زناشویی کمک زیادی می کنند.

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای بزرگ کردن آلت

بهترین کاندوم برای لذت بیشتر؛ برای بزرگ کردن آلت

بسیاری از آقایان از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شکایت دارند و این مشکل باعث کاهش اعتماد به نفس آنها شده است. جدای این این مسئله که این باور آقایان در مورد اندازه آلت تناسلی معمولا درست نیست و بانوان این حس را نسبت به آلت آنها ندارند، می توان این مشکل را موقتا حل کرد.
کاندوم بزرگ کننده و حجم دهنده آلت تناسلی با داشتن مواد افزایش دهنده گردش خون کمک می کند تا گردش خون افزایش یافته و بافت آلت پر از خون شود و نتیجتا سایز آن افزایش یابد.

 

در این مطلب سعی شد تا بهترین کاندوم برای لذت بیشتر بر اساس هر کدام از مشکلات شایع زناشویی معرفی شود. پیشنهاد می کنیم اگر از هرکدام از این مشکلات رنج می برید، نسبت به امتحان کردن هرکدام از این محصولات اقدام کنید چون ممکن است مشکل شما راحت تر از چیزی که فکر می کنید حل شود.