اسپری تاخیری چیست و روش خرید اسپری تاخیری؟

یکی از بهترین راه های برطرف کردن مشکل زود انزالی، خرید اسپری تاخیری و استفاده از آن است. اسپری تاخیری علاوه بر اینکه یک روش درمان سرع برای زود انزالی مردان میباشد، برای بالا بردن حس در رابطه و به ارگاسم رساندن بانوان نیز استفاده می‌شود.

خرید اسپری تاخیری با شناخت از انواع اسپری تاخیری

قبل از خرید اسپری تاخیری بهتر است انواع اسپری تاخیری را بشناسیم. شناخت دقیق انواع اسپری تاخیری باعث سبب شناخت بهتر و خرید راحت تر اسپری تاخیری می¬گردد.

1. خرید اسپری تاخیری لیدوکائین – مانند کاندوم های لیدوکائین، این نوع از اسپری های تاخیری نیز از این ماده استفاده می کنند و با ایجاد بی حسی موضعی، از انزال زود رس جلوگیری می کنند.
2. خرید اسپری تاخیری اتانول – ماده اتانول هیچ گونه عوارض پوستی ایجاد نمی کند و یکی از موثز ترین ترکیبات برای اسپری های تاخیری محسوب می شود. اتانول به کار رفته در این اسپری ها از نوع اتانول به کار رفته در عطر و ادکلن است و در نتیجه، عارضه خاصی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.
3. خرید اسپری تاخیری بنزوکائین – بنزوکائین نیز نوعی ماده بی حس کننده است که می تواند برای جلوگیری از انزال زودرس استفاده شود. اثر گذاری این محصول به طور میانگین می تواند بین 30 تا 40 دقیقه باشد.
4. خرید اسپری تاخیری پروپیلن گلیکل – این ماده عمدتا در صنایع آرایشی و بهداشتی به کار می رود و علاوه بر خواص بی حسی موضعی، دارای خواص ضد عفونی و ضد التهابی نیز هست.
5. خرید اسپری تاخیری بنزیل الکل – این ماده به دلیل رایحه خوشی که دارد در ترکیب لوازم آرایشی مختلف کاربرد دارد. این ماده در اسپری های تاخیری نیز استفاده می شود و هیچ گونه عارضه پوستی ندارد.

بعد از شناخت انواع اسپری تاخیری و خرید اسپری تاخیری مناسب لازم است روش استفاده از اسپری تاخیری را به خوبی بدانید. شناخت صحیح روش استفاده از اسپری تاخیری علاوه بر بالاتر بردن تایم رابطه جنسی به سلامت جسمی شما هم کمک شایانی خواهد کرد.

بعد از خرید اسپری تاخیری چگونه از اسپری تاخیری استفاده کنیم؟

نکته اول( بعد از خرید اسپری تاخیری یا ژل تاخیری ) در هنگام استفاده از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری شست و شوی کامل آلت تناسلی مردانه با آب و صابون است. بعد از شستشو منافذ پوستی شما بهتر باز شده، و باعث جذب بیشتر اسپری تاخیری می شود.
اسپری تاخیری را از فاصله 4 الی 10 سانتی متری برروی آلت تناسلی اسپری کنید. توجه داشته باشید که آلت تناسلی باید در حالت نعوظ و محلول باید به قسمت کلاهک و زیر آلت اسپری شود.
همچنین اسپری کردن روی بدنه آلت کاملا بی فایده است و اسپری کردن روی بیضه ها ممنوع است! همچنین باید مواظب باشید؛ اسپری وارد مجاری ادراری نشود.
محلول را به ناحیه مجاز اسپری کرده و صبر کرده تا خشک شود و عمل کند. اگر کافی نبود یک بار دیگر اسپری کنید. امّا به هیچ وجه میزان زیادی را به یک باره اسپری نکنید!
به خاطر داشته باشید که اسپری کردن را باید 5 تا 10 دقیقه قبل از عمل دخول انجام دهید در غیر این صورت ترشحات واژنی، مواد را از روی آلت پاک خواهند کرد. همچنین انتقال مواد به واژن بانوان توصیه نمی شود.
نکته آخر اینکه در صورت بروز حساسیت و سوزش و خارش، حتما با پزشک مشورت کنید.

خرید اسپری تاخیری یا خرید کاندوم تاخیری بهتری است ؟

ممکن است افراد در خصوص خرید اسپری تاخیری و خرید اینترنتی کاندوم تاخیری مردد باشند و ندانند کدام برای آن ها گزینه مناسب تری است.
به طور کلی، توصیه می شود که هنگام برقراری رابطه جنسی حتما از کاندوم استفاده کنید تا از بارداری ناخواسته و بیماری های جنسی جلوگیری شود. پس اگر به طور معمول از کاندوم استفاده می کنید، استفاده از کاندوم تاخیری برای شما یک تیر و دو نشان خواهد بود.
امّا اگر به هر دلیلی از کاندوم استفاده نمی کنید و یا کاندوم های تاخیری بیش از حد حساسیت آلت تناسلی را برای شما کم می کنند، می توانید به اسپری تاخیری روی بیاورید.
نکته بسیار حائز اهمیت این است که زوجین گزینه ای که برای هر دو نفر مناسب است را انتخاب کنند و در استفاده از آن، لذت و راحتی طرفین مد نظر قرار بگیرد.

اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری چه عوارضی دارند؟

اسپری و کاندوم تاخیری روش های بسیار مفید و موثری برای درمان زود انزالی آقایان و افزایش کیفیت رابطه جنسی هستند. اما بی شک نباید در استفاده از مواد تاخیری زیاده روی کرد.
استفاده بیش از حد از این مواد می تواند منجر به از دست دادن نعوظ یا از دست دادن لذت شود. همچنین، اگر این مواد به درستی استفاده نشوند، ممکن است به همسر منتقل شوند و با ایجاد بی حسی در زن، از لذت جلوگیری کنند. همچنین، اگر قصد بارداری دارید یا باردار هستید باید در استفاده از این مواد احتیاط کنید.
اگر شما هم مثل من برای خرید حضوری اسپری تاخیری یا وسایل زناشویی مشکل دارید، بهترین راه حل خرید اینترنتی این موارد است. خرید اینترنتی اسپری تاخیری و پد تاخیری از سایت لاولامارکت راه حل من برای حل این مشکل بود.

البته شما به ذائقه شریک جنسیتون حتما دقت کنید و بعد از اون اقدام به خرید اسپری تاخیری از سایت لوازم زناشویی لاولامارکت کنید. البته اگر دوست دارین اوج لذت رو از رابطه ببرین. برای خرید پد تاخیری و کاندوم تاخیری روی لینک های زیر کلیک کنید:

پد تاخیری

  پد تاخیری  

 

کاندوم تاخیری

  کاندوم تاخیری