مهم ترین فاکتورهایی که در حین خرید کاندوم ایکس دریم باید به آن دقت داشت، اندازه کاندوم (بسته به سایز آلت تناسلی مرد) ، مدل رابطه (آمیزش واژینال ، آنال سکس ، آمیزش اورال) ، مدت رابطه (در اوایل مراحل رابطه زناشویی هستید یا چندین سال از رابطه زناشویی شما می گذرد) و سایر پارامترها که کلیه آنها توسط گروه مشاوره لاولامارکت بررسی می شود و بهترین پیشنهاد را در اختیار شما و همسرتان قرار می دهد.

بر اساس تولید محصولات جنسی گوناگون مانند ژل، اسپری و قرص در حوزه رابطه جنسی، کاندوم را نیز میتوان علاوه بر پیشگیری از بیماری های مقاربتی برای لذت بیشتر مورد استفاده قرار دادامروزه یکی از برندهای معتبر که لوازم بهداشتی جنسی عرضه می کند، ایکس دریم است. در واقع یکی از برند های شناخته شده کاندوم، ایکس دریم  است. محصولات این برند از سطح کیفی بالا و قیمت مناسبی برخوردارند و همین امر باعث طرفداران زیاد آن شده است.


کاندوم ایکس دریم در انواع و ااقسام مختلفی در بازار وجود دارد که همه آن ها موفق به اخذ پروانه ساخت وسیله پزشکی از سازمان کل تجهیزات پزشکی سازمان بهداشت و درمان شده اند. در ادامه کاملا محصولات این مجموعه را معرفی می کنیم.

 

 خصوصیات خاص کاندوم ایکس دریمXDream

کارخانه ساخت کاندومایکس دریم  که به کاندوم مارک دریم  نیز معروف است، محصولات خود را در بیست تنوع بسته سه تایی و دوازده تایی عرضه نموده است، البته کاندوم های فضایی نیز تولید و توزیع کرده است. دلیل اسم گذاری "فضایی"به دلیل خاص بودن و دارای خارهای درشت بودن آن است و جنس آن نیز از لاتکس نانو می باشد. این کاندوم ها هم لذت هایی برای مردان دارد و هم خانم ها را به اوج ارضا میرساند.

این کارخانه با بهرمندی از انواع مختلف کاندوم باعث تامین نیاز استفاده کنندگان و لذت های بسیار برای آنها شده است.

کارخانه کاندوم ایکس دریمxdream که شرکت باران بسپار متولی این اسم بوده است درسال۱۳۸۸راه اندازی شد و شروع به کار کرد. این کارخانه در حال حاضر بزرگترین تولید کننده کاندوم در خاورمیانه است زیرا پتانسیل تولید بیش از 170 میلیون کاندوم در این شرکت فراهم است.

 

دستگاه ها و ابزارآلات تولید کاندومXdream با فناوری مدرن و نوین آلمان ودر محیطی به اندازه۶۰۰۰ متر مربع و در فضایی کاملا بهداشتی و عاری از هر نوع میکروبی(امتیاز سطح تمیزی محیط: 1000)نصب و تاسیس گردید.

کمپانی revertexبهترین تولید کننده کامپاوندهای لاتکس طبیعی در کل جهان است که با شرکت ایکس دریم همکاری می کند و لاتکس موردنیاز کاندوم های ایکس دریم را طی سالهای کار این شرکت تامین می کند تا کیفیت مواد اولیه مورد استفاده  کیفیت محصول نهایی را تضمین کند. درضمن در شرکت آزمایش صد در صد الکتریکی به منظور سالم بودن کاندوم از لحاظ پارگی و درجه کیفی لاتکس انجام خواهد شد.

دریافت ایزوها و گواهینامه های استاندارد از شرکت BRS کشور آمریکا در کمتر از 90 روز از آغاز تولید و گواهینامه اتحادیه اروپا CE و نیز علامت استاندارد ملی کشوربیانگرارادهمحکممجموعه کمپانی باران بسپار درتولیدمحصول مرغوب و مطابق با استاندارد بین المللی است.

در حال حاضر فروشگاه لاولامارکت در راستای فروش کاندوم توسط سایت لاولامارکت و تهیه کاندوم با نرخ پایین و ارسال رایگان سعی دارد تا رضایت شما مشتریان بزرگوار را جلب کند.

در ادامه به معرفی انواع کاندوم ایکس دریم و جذابیت های گوناگونی که هریک دارند به طور کوتاه در این مقالهخواهیم گفت.

 

انواع کاندوم های ایکس دریم - Xdream

 •  کاندوم تاخیری دوبل ایکس دریم

 • کاندوم ایکس دریم مدل تاخیری بسته 3 عددی

 این محصول نسبت به سایر کاندوم ها بنزوکائین بیشتری دارد و بدنه آن را خارهای ریزو درشت پوشانده است که این کار جهت تحریک خانم ها انجام شده است. این کاندوم تاخیر زیادی و درآن واحد لذت بیشتری را در ارگاسم به شکل فیزیکی و گیاهی ایجاد می کند.

 • کاندوم لذت و تحریک بسیار ایکس دریم

 

این محصول ایکس دریم  که به لذت طولانی معروف است بسیار چرب و واضح بوده و از طرفی دارای ماده بنزوکائین به منظور تاخیر در ارگاسم و افزایش زمان تحریک و لذت میشود. این کاندوم نیز دارای برجستگی های متفاوتی است که تحریک کننده می باشد و از طرفیساخت آناتومیک و کانتوری باعث لذت فراوان و تاخیر فیزیکی ارگاسم نیز میشود. به صورت معمول یک مخزن ذخیره جهتپیشگیری بهتردارد که البته کلیه کاندوم های این برند از این مخزن بهرمند هستند.

 • کاندوم میوه ای ایکس دریم 

 

این محصول شفافیت خاصی دارد و کاملا چرب است. این کاندوم از عصاره و عطر میوه های گوناگون بهرمند است بنابراین علاوه بر پیشگیری از بارداری و انتقال بیماری های مقاربتی، بوی بد واژن را نیز از بین می برد و باعث خوشبو شدن آن می شود.

 •  کاندوم تاخیری ایکس دریم 

   

 

تفاوت این محصول با کاندوم مضاعف تاخیری ایکس دریم در این است که با عصاره گیاهی بنزوکائین در انزال آقایان تاخیر ایجاد می کند و آلرژی زا نیست.

 •  کاندوم تنگ کننده انار Xdream 

 

کاندوم ایکس دریم مدل تنگ کننده انار

عصاره انار استفاده شده در این محصول باعث تنگ شدن واژن می شود، این کاندوم عصاره طبیعیmanjakaniبه منظور تنگ کردن واژن دارد لذت جنسی را افزایش می دهد. این مدل کاندوم برای استفاده پس از فارغ شدن توصیهمی شود.

 • کاندوم خنک کنندهXdream 

 کاندوم ایکس دریم مدل خنک کننده

در این کاندوم ایکس دریم عطر و عصاره نعنا استفاده شده است. بدنه این کاندوم چرب و شفاف است. این کاندوم شامل natural mint  به منظور خنک کنندگی و تاخیر در ارگاسماست.

 • کاندوم Antibacterial ایکس دریم 

 

این محصول شرکت ایکس دریم آنتی باکتریال و آنتی قارچ است، به عبارتی موادی دارد که از قارچ زدگی در حین رابطه جنسی پیشگیری می کند.این کاندوم برای اشخاص حساس که مقاومت بدن آن ها پایین است بسیار توصیه می شود.

 • ۸- کاندوم شب نمای ایکس دریم

 

جنس این کاندوم بسیار نرم و روال است که باعث می شود در حین رابطه زناشویی درد کمتری هنگام دخول داشته باشید. شفافیت بسیار آن نیز باعث لذت بیشتر شما می شود. این کاندوم دارای ماده شبرنگ برای درخشش در شب است و تجربه ای خاص را برای شما به ارمغان می آورد.

 •  کاندوم روان کننده Xdream 

 

اگر همواره رابطه جنسی برای شما دردناک است استفاده از این کاندوم را جدی بگیرید زیرا این محصول مواد روان کننده با دوز بالایی دارد. به عبارتی با استفاده از این کاندوم دیگر نیازی به استفاده از مواد یا ژل روان کننده دیگری نیست. طراحی این کاندوم بسیار ساده است و حس راحتی بیشتر برای شما رقم می زند. از طرفی اسانس و عطر ان نیز برای تحریک بیشتر است.

 •  کاندوم  LARGO ایکس دریم

 

این محصول علاوه بر ایجاد تاخیر در ارگاسم فیزیکی، باعث افزایش نسبی سایز طولی و قطری آلت تناسلی نیز می شود. این کاندوم دارای L-arginine به منظور بهبود و ماندگاری نعوظ در مردان میشود.از طرفی دارای عطر منحصربه فرد برای افزایش میل و libido است. بدنه کاندوم لارگو از خار های ریز و درشت منطقه ای و شیاردار پوشیده شده است. افزون بر این همه خصوصیات، طراحی آناتومیک و کانتوری این کاندوم برای افزایش لذت کم نظیر است.

 •  کاندوم باامنیت بالای (Super Safe) ایکس دریم

 

این محصول چرب و شفاف از سطح امنیتی بالایی برخودار است چراکه شامل ماده اسپرم کش به منظور افزایش ایمنی کاندوم و پیشگیری از بارداری می باشد.

 •  کاندوم بسیار ظریفXdream 

بدنه ی شفاف این کاندوم بسیار نازک می باشد و طبق ظریف بودن آن ضد آلرژیاست و باعث تحریک طبیعی خانم ها خواهد شد. این کاندوم مقاوم برای تحریک بسیار است و برای رابطه های جنسی و دخول دردناک پیشنهاد می شود.

 •  کاندوم چندگانه Xdream  (لذت های مختلف)

این محصول ترکیبی از۳ عدد کاندوم لذت دراز مدت–سه عدد کاندوم انار تنگ کننده واژن –۳ عدد کاندوم توربو –۳ عدد کاندوم بسیار ظریف است. این مدل دارای لذت های مختلف بوده و توصیه می شود اگر می خواهید هر نوع لذتی را تجربه کنید برای یکبار این محصول را تهیه وتست کنید.

 •  کاندوم Turbo ایکس دریم 

 

این محصول باکیفیت کمپانی ایکس دریم علاوه بر برجستگی هایی روی بدنه خود، از ماده تحریک کننده بیشتری برخوردار است و به منظور تحریک بیشتر جنسی ساخته شده است. این کاندوم دارای ماده گیاهی برای تاخیر در ارگاسم می باشد.

۱۵کاندوم حساس Xdream 

 

اگر شما یا شریک جنسی شما دچار زود انزالی هستید و از طرفی تمایل به استفاده از کاندوم هنگام رابطه جنسی نداریم این محصول شفاف و نازک برای شما بهترین انتخاب است.

 •  کاندوم هات ایکس دریم 

 

این محصول نیز دارای عصاره انار است که باعث تنگ شدن واژن می شود و تحریک را افزایش می دهد. این محصول طراحی آناتومیک و کانتوری با حلقه های منظم در سر و خار های برجسته در بدنه خود دارد که این عاملی برای افزایش تحریک است.از طرفی این کاندوم دارای ماده گیاهی ننزوکائین به منظور تاخیر در انزال است.

 •  

  کاندوم قهوه Xdream 

 

این محصول برای درمان زودانزالی  مناسب است و همچنین به بانوان و مردانی که مزاج سردی دارند توصیه می شود. این مدل کاندومدارای ماده گیاهی برای تاخیر در انزال و طولانی شدن مدت رابطه است و از طرفی دارای برجستگی های پراکنده، عصاره و رایحه طبیعی قهوه با افزایش حس آمیزشمی باشد.

 •  کاندوم خاردار Xdream 

 

این محصول دارای طراحی خاص و برجستگی هایی است که باعث تاخیر در ارگاسم می شود. این کاندوم بیش از ۴۸۰ نقطه برجسته در کل بدنه کاندوم به منظور افزایش تحریک و لذت جنسی دارد.

 •  کاندوم سرد Xdream 

 

کاندوم سرد باعث می شود تمایل جنسی شما افزایش یابد و از زود انزالی پیشگیری می کند. این محصول دارای ماده خنک کننده طبیعی برای خنک شدن واژن در حینآمیزش می باشد.

 

انواع کاندوم فضایی ایکس دریم

کاندوم چرخشی Xdream 

این محصول فوقتحریککنندهخانم هاست و نیز خار های بسیار برجسته و نرم با طراحی حلقویدور کاندوم برای تحریک بیشتر دارد.

 

۲کاندوم فضایی دارای دکمه ایکس دریم

جنس این کاندوم از نانولاتکس ایت و دارای دکمه های برجسته و نرم است. خصوصیت دیگر این محصول برای تحریک کنندگی نقطه جیواژن استو نیز خانم ها را به اوجارضا میرساند و در رابطه با آقایان باعث افزایش سایز آلت تناسلی آن هامی شود.

 

سایر کاندوم های فضایی ایکس دریم

۳کاندوم فضایی طوقی Xdream 

۴کاندوم فضایی اره ای Xdream 

۵کاندوم فضایی شمشیری Xdream 

 

 

برای خرید کاندوم های ایکس دریم و اطلاع از قیمت آن ها می توانید از طریق فروشگاه لاولا مارکت اقدام کنید. کاندوم  ایکس دریم لاولامارکت هر ساعتی از شبانه روز در دسترس شما خواهد بود.!

لاولامارکت نخستین و تنها ارائه دهنده محصولات جنسی به صورت پزشک محور در کشور است که حفظ حریم شخصی و خانواده ایرانی ر در اولویت اهداف خود گذاشته است.