دخول با میوه

گاهی ممکن است برخی خانم های مجرد یا متاهل به منظور افزایش لذت جنسی به استفاده از برخی اشیا برای دخول روی بیاورند. دخول با میوه یکی از این اشیا و روش هاست که دلیل استفاده از میوه برای دخول ممکن است در دسترس بودن و طبیعی بودن آن باشد. این میوه معمولا شامل موز، بادمجان، هویچ و خیار می شوند.

دخول با میوه چه حکمی دارد

دخول با میوه چه حکمی دارد ؟ حکم دخول با میوه چیست ؟

حکم دخول با میوه از نظر مراجع مختلف را می توانید در زیر مطالعه کنید.

اگر بخواهیم میوه را یک شیء خارجی در نظر بگیریم، این احکام از نظر هرکدام از مراجع بیان شده است:

نظر آیت الله خامنه ای در مورد حکم دخول با اشیا

اگر ارضا توسط اعضای همسر انجام شود اشکالی ندارد. اما اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر انجام شود، جایز نیست.

نظر آیت الله سیستانی در مورد حکم دخول با اشیا

اشکال دارد

نظر آیت الله مکارم شیرازی در مورد حکم دخول با اشیا

در صورتی که ضرر خاصی نداشته باشد حرام نیست، هر چند که بهتر است ترک شود.

البته برخی از مراجع تقلید، استفاده از وسایل را برای ارضای جنسی، دارای مشکل نمی دانند. اگر میوه را در حکم اشیاء در نظر بگیریم، این احکام شامل دخول میوه هم می شود.
در صورتی که پاسخ سوال خود را نگرفته اید پیشنهاد می کنیم به سایت مرجع تقلید خود مراجعه کنید یا به صورت تلفنی از این موضوع اطلاع یابید.

نکات مهم برای دخول با میوه

برای استفاده از میوه حتما باید دقت کنید که به آلت تناسلی شما هیچ عارضه ای را وارد نکند. برای این کار باید حتما میوه ها کاملا شسته و ضدعفونی شوند تا برای پوست و اعضای داخلی بدن مشکلی را ایجاد نکند.

عوارض روانی دخول با میوه

عوارض روانی دخول با میوه

فارغ از مشکلات و شبهات دخول با میوه، این کار می تواند عوارض روحی و روانی دیگری نیز داشته باشد. برای مثال دخول با میوه یا هر وسیله دیگری به غیر از آلت و اعضای بدن در رابطه زناشویی می تواند باعث شود تا جذابیت طرفیت برای یکدیگر کمتر شود.
ممکن است برای خانم ها استفاده از این جایگزین ها لذت بخش باشد اما به عوارض روحی و بی رغبتی نسبت به رابطه جنسی نرمال نمی ارزد. دخول با میوه می تواند باعث شود تا مرد اعتماد به نفس خود را در رابطه زناشویی از دست بدهد.