سرد مزاجی زنان چیست - زنان چرا سرد مزاج می شوند ؟

درمان سرد مزاجی زنان در رابطه جنسی یکی از دغدغه های اصلی آقایان و از مشکلات مهم و شایع در روابط زناشویی است. کم شدن میل جنسی یا سرد مزاجی عوامل زیادی دارد که ریشه در تغییرات هورمونی، رفتارهای مردان و تنش های زندگی دارد.
سرد مزاجی زنان در روابط زناشویی مشکلی جدی بوده و نیاز است که حتما برای درمان آن اقدام کنید.
دراین مقاله از لاولامارکت به رفتارها و روش هایی که به درمان سرد مزاجی زنان کمک می کند، اشاره خواهیم کرد.
اگر آقایان این عوامل را بشناسند و از انجام آنها پرهیز کنند، می توانند رابطه ای پایدار و لذت بخش را تجربه کنند.

سرد مزاجی زنان به دلیل تغییرات هورمونی و عوامل فیزیولوژیکی

به صورت کلی اصلی ترین عامل ایجاد میل جنسی در زنان و مردان به دلیل افزایش ترشح هورمون های جنسی در خون است. در اوایل دوران بلوغ است که به دلیل افزایش فعالیت غدد مختلف از جمله غدد جنسی، نیروی جنسی فرد بیدار می شود. مسائل موثر در افزایش یا کاهش ترشح هورمون ها در زنان وابسته به مواردی از جمله نوع تغذیه، تیرویید، شیردهی، قرص های ضد بارداری، دوره عادت ماهیانه، تنش های فکری و سایر موارد است.

برای مثال خانم ها در روزهای قبل و بعد از عادت ماهیانه، به دلیل افزایش ترشح پروژسترون و استرادیول میل جنسی بیشتری دارند. برخی غذاها نیز در افزایش ترشح هورمون های جنسی زنانه موثر هستند. البته باید به این نکته توجه کنید بی میلی زنان در بیشتر موارد مربوط به این دو مورد نیست.

علت اصلی بی میلی جنسی یا سرد مزاجی زنان چیست ؟

شاید بتوان گفت که علت اصلی سرد مزاجی زنان، رفتارهای مردان است. اگر مردی با نکات زیر آشنا باشد تا حدی زیادی به همسرش برای درمان بی میلی جنسی و درمان سرد مزاجی کمک خواهد کرد. اما چه مردانی عامل بی میلی جنسی در زنان هستند ؟
در زیر مواردی را ذکر کرده ایم که جزو اصلی ترین رفتارهای منفی مردان در رابطه جنسی است که باعث تشدید سرد مزاجی زنان می شود. اگر شما هم جزو مردانی هستید که این موارد را رعایت نمی کنید؛ حتما راهکارهای لازم را که در همین قسمت ذکر شده است را رعایت کنید.

درمان سرد مزاجی خانم ها - درمان سرد مزاجی زنان

برای درمان سرد مزاجی در خانم ها ابتدا باید ریشه و دلیل اصلی این مسئله مشخص شود تا بتوان در مورد روش درمان آن نظر قطعی داد. به این دلیل که بیشتر مشکلات جنسی زنان مربوط به نوع ارتباط آنها با همسرانشان است، پیشنهاد می شود که ریشه مشکل را ابتدا از اینجا بررسی کنید. حسن ریشه یابی به این روش این است که تشخیص آن کار زیادی ندارد و شناخت آن منجر به بهبود کلی روابط شما می شود.

اگر که سردمزاجی همسر شما به دلایل رفتاری نباشد، می توانید نسبت به تغییر رژیم غذایی خود اقدام کنید. اگر باز هم جواب مورد انتظار خود را نگرفتید بهتر است که به پزشک مراجعه کنید تا با انجام آزمایش مشخص شود که در غدد جنسی خود کم کاری دارید یا خیر.

علت سرد مزاجی زنان بعد از زایمان

خانم هایی که به تازگی زایمان کرده اند، مشکلات جسمی و روانی جدید و زیادی را تجربه می کند که باعث می شود در زندگی زناشویی آنها نیز چالش های زیادی ایجاد شود.
سرد مزاجی زنان بعد از زایمان یک مسئله طبیعی است و به خاطر این است که بدن زن حین بارداری و بعد از وضع حمل دچار تغیر و تحولات زیادی شده است. برای اینکه سرد مزاجی ناشی از زایمان از بین برود و رابطه جنسی زن و مرد مثل قبل شود، زنان از 4 تا 6 ماه به زمان نیاز دارند.

نقش مردان در سرد مزاجی و بی میلی جنسی زنان

توجه به تفاوت مرد و زن از نظر جنسی

سیکل جنسی زن و مرد به طور کلی با هم متفاوت است و این تفاوت به دلیل تفاوت در سیستم بدنی، ذهنی و جنسی آنهاست. مردها زمانی که دچار تنش های روانی شدیدی شده اند تمایل زیادی به برقراری رابطه جنسی پیدا می کنند.
این یک فرایند ناخودآگاه است زیرا ارضای جنسی یک روش طبیعی برای کاهش تنش های روحی و روانی است. این نیاز در مردان به صورت ناخودآگاه ایجاد می شود و فرایندی است که مغز انسان برای کاهش فشار و تنش از آن استفاده می کند.
به همین دلیل است که برخی خانم ها از این متعجب می شوند که همسرشان چگونه می تواند در یک شرایط تنش روانی به فکر رابطه جنسی باشد.

این تعجب خانم ها هم یک امر طبیعی است زیرا زنان دقیقا زمانی تمایل بیشتری به برقراری رابطه جنسی دارند که از نظر روحی در آرامش کامل باشند. یکی از بدترین زمان ها برای برقراری رابطه زناشویی، در زمان وارد شدن تنش ها و فشار های روانی به زن است.
او در این زمان اصلا آمادگی این کار را ندارد زیرا فشار وارده بر او اجازه فکر کردن به رابطه جنسی را به او نمی دهد.
فهم این تفاوت طبیعی بین زن و مرد می تواند به آنها درک عمیق تری از نیاز خود و همسرشان بدهد و به درمان سرد مزاجی زنان کمک می کند.

ناآشنایی با بدن زنان و عدم پیشنوازی

مردهایی که با بدن زن ها آشنا نیستند و پیش از شروع رابطه به پیش نوازش و معاشقه با همسر خود نمی پردازند و مستقیما به سراغ دخول می روند. سیکل جنسی در بدن زن و مرد به طور کلی با هم متفاوت است و زن ها برای برانگیختگی نیاز به زمان بیشتری دارند و باید از نظر بدنی آنها را برای رابطه زناشویی آماده کنید.

راه حل: برای درمان سرد مزاجی زنان که ناشی از این عدم شناخت است، باید نقاط تحریک همسر خود را کشف کنید و از آنها آگاه شوید. به پیشنوازی اهمیت دهید و زمان کافی راصرف تحریک کردن همسرتان کنید و سریع اقدام به دخول نکنید. مطالعه خود را افزایش دهید و پس از رابطه با همسر خود در مورد اینکه از کدام کار شما بیشتر لذت برد صحبت کنید. این کار به عهده شماست!

رفتار خشن در رابطه جنسی

مردهایی که بیش از حد با زن خودشان در رابطه جنسی خشن رفتار می کنند ممکن است نادانسته باعث رنجش او شوند. بهترین فردی که می تواند در نحوه رفتار صحیح جنسی بدنی به شما مشاوره بدهد همسر خودتان است. اگر در زمان رابطه جنسی بیش از حد با همسر خود خشن رفتار کنید، به او این حس دست خواهد داد که مثل یک ابزار لذت جویی به او نگاه می کنید.

راه حل: سعی کنید از او بپرسید که دوست دارد شما در رابطه زناشویی به چه صورتی با او رفتار کنید. همدلی و رفتار محبت آمیز می تواند یکی از شاه کلید های درمان سرد مزاجی زنان باشد.

عدم رعایت بهداشت

مردهاییکه به هنگام رابطه زناشویی رفتار نظافتی مناسبی نداشته و بهداشت جنسی را رعایت نمی کنند. کارهایی مثل خوردن و آشامیدن در زمان رابطه جنسی، عدم کنترل انزال و ریختن منی در واژن خانم یا... . این رفتار مخصوصا در زوجینی که قصد جلوگیری از بارداری را دارند می تواند برای همسرشان آزاردهنده باشد زیرا خانم را به دردسر می اندازد.

وقتی منی در داخل بدن زن ریخته شود، پس از رابطه جنسی زن باید با زحمت زیادی اقدام به تمیز کردن خود کند. همچنین ممکن است برای پیشگیری از بارداری نیاز باشد که از قرص های ضد بارداری استفاده کند و عوارضی برای او داشته باشد. تمام اینها می تواند تاثیر منفی روی تمایل او برای برقراری رابطه جنسی داشته باشد.

راه حل: سعی کنید از وسایل پیشگیری همچون کاندوم استفاده کنید. قبل از انزال یا حتی قبل از رابطه با همسر خود هماهنگ کنید که قصد این کار را دارید. اگر نمی خواهید از کاندوم استفاده کنید، برنامه مناسبی برای لحظه انزال داشته باشید تا بتوانید منی خود را در جایی دیگر تخلیه کنید.

زیاد حرف زدن در هنگام رابطه جنسی

مردهاییکه بیش از حد در هنگام رابطه جنسی حرف می زنند برای زنان جذاب نیستند. در زمان رابطه جنسی نباید بیش از حد صحبت کنید زیرا زنان ترجیح می دهند تا در هنگام رابطه زناشویی سکوت بر آن حاکم باشد و از کارهای انجام شده در حین رابطه لذت ببرند.

راه حل: اگر حس می کنید نیاز است صحبت هایی را انجام دهید یا نیاز به ابراز علاقه دارید، صحبت های اولیه و معاشقه کلامی پیش از شروع رابطه کافی است. "پر حرفی ممنوع!" افراد اگر سعی کنید این اشتباه پرتکرار را انجام ندهند، می توانند گام موثری در جهت درمان سرد مزاجی زنان خود بردارند.

عدم رعایت بهداشت فردی

مردهایی که از بهداشت شخصی پایینی برخوردارند برای همسرشان می توانند آزاردهنده باشند زیرا بهداشت یکی از نکات مهم در نظر زنان است. مردانی که دهانشان همیشه بوی بد می دهد، ناخن هایشان بلند و زیرش پر از چرک است، بدنشان بوی عرق متعفن می دهد، دست هایشان پینه های زبر و خشن دارد، پاها و جوراب هایشان بد بو و کثیف است، و... .

راه حل: سعی کنید نکاتی را که گفته شد رعایت کنید و در بهداشت فردی خود آنها را لحاظ کنید. اگر همسرتان همیشه به بهداشت شخصی شما ایرادهایی می گیرد، سعی کنید با طرف کردن پرتکرارترین ایرادهای خود، رضایت او را جلب کنید. دست کردن در بینی، گرفتن ناخنها روی زمین، آروغ زدن، باد معده در کردن، عطر تند زدن و... همه می توانند از بین برنده کشش جنسی باشند. رعایت نظافت شخصی برای سلامت شما و همسرتان نیز مفید خواهد بود.

اهمیت دادن بیش از حد و ایراد گیری از قیافه و سر و وضع زن

مردهایی که بیش از حد به ظاهر همسر خود توجه می کنند و مدام به قیافه و سرو و وضع او ایراد می گیرند یا با وسواس به آن اهمیت می دهند، همسر خود را خسته و سرخورده می کنند. توجه بیش از حد به جسم زن باعث می شود تا او حس کند که فقط برای بدنش است که او را می خواهید و اصل وجود او برای شما مهم نیست.

راه حل: تعریف از اندام جنسی همسر یا توجه نشان دادن به او و دقت کردن به جزئیات بدنش برای او جذاب است. اما باید دقت کنید که در این کار زیاده روی نکنید. در رابطه زناشویی از اندام جنسی همسرتان تعریف کنید و به او اعتماد به نفس بدهید. اگر چیزی در بدن او شما را آزار می دهد، با ملایمت این مسئله را با او مطرح کنید تا حس نکند که از او ناراضی هستید. احساس خطر نسبت به خیانت می تواند یکی از موانع بر سر راه درمان سرد مزاجی زنان باشد.

توجه بیش از حد به ارضای جسمی زن

یکی از مسائلی که در رابطه جنسی برای مردها بسیار لذت بخش است، توانایی به ارگاسم رساندن همسرشان است. برخی خانم ها فکر می کنند که برای مردها فقط ارضای خودشان مهم است اما این یک باور اشتباه است. بخش زیادی از لذت مرد در رابطه جنسی به واسطه لحظه ارضا شدن همسرش است که اتفاق می افتد زیرا احساس موفقیت می کنند که توانسته اند همسر خود را ارضا کنند.

مردهایی که در رابطه جنسی با همسر خود بجای توجه به رابطه و نیاز عاطفی همسر خود بیشتر به رابطه جسمی اهمیت می دهند و مدام از همسرشان میپرسند "ارضاء شدی ؟". این یکی از اشتباهات متداول مردها در رابطه زناشویی است که می تواند تکرار زیاد آن زن را خسته کرده باعث سرد مزاجی زنان شود.

راه حل: اگر هنوز متوجه نشده اید و نمی دانید که همسرتان در چه لحظه ای ارضا می شود، بهتر است علائم ارگاسم در زنان را بدانید. برای آگاهی از علائم ارگاسم در زنان، پیشنهاد می کنیم مقاله "علائم ارضا شدن زن چیست؟" را در مجله زناشویی لاولا مارکت حتما مطالعه کنید.
سعی کنید بیشتر تمرکز خود را بر روی ارضای عاطفی همسر خود بگذارید زیرا ارضای عاطفی در رابطه جنسی برای خانم ها بسیار مهم است و ارضای عاطفی است که سیکل جنسی آنها را کامل می کند.

مجبور کردن زن به برقراری رابطه جنسی و فقط توجه به خود

یکی دیگر را موانعی که بر سر راه درمان سرد مزاجی زنان  قرار دارد، مردهایی هستند که زن را وادار به معاشقه می کنند و اجبار را بر رابطه شان حاکم می کنند. اینگونه رفتارهای خودخواهانه معمولا همیشه نتیجه عکس می دهد زیرا شما می خواهید در شرایطی که اصلا همسرتان آمادگی برقراری رابطه جنسی را ندارد او را وادار به رابطه کنید.
زن ها در برخی مواقع مثلا در دوران قاعدگی و پریودی نیاز به آرامش روحی روانی دارند و رابطه جنسی برای آنها سخت و آزاردهنده است. همچنین زمانی که زن یک تنش روانی وارد شده او نمی تواند به برقراری رابطه جنسی بپردازد زیرا از نظر روانی آماده این کار نیست.

راه حل: اگر نیاز به برقراری رابطه جنسی دارید و همسرتان آمادگی ندارد سعی کنید که این میل را کمی کنترل کنید. برای یک زن هیچ چیز بیشتر از احترام گذاشتن و توجه شوهرش مهم نیست.
ساعاتی قبل از انجام رابطه به همسرتان نزدیک شوید یا به یک نحوی که هردو می دانید، به یکدیگر این پیغام را برسانید که به رابطه نیاز دارید. دقت کنید که در دوران پریودی یا زمانی که به زن تنش های روحی وارد شده است با خودخواهی از او درخواست رابطه نکنید.

نگرانی بیش از حد نسبت به توانایی و عملکرد جنسی خود

مردهایی که بیش از حد نگران عملکرد و توان جنسی خود هستند و مدام دغدغه زود انزالی و زمان انزال خود را دارند. یا نگرانند که آلت تناسلی من کوچک است و همسرم را راضی نمی کند. تمام این افکار و باورها باعث می شود تا شما پیش همسر خود یک فرد ضعیف و بدون اعتماد به نفس به نظر بیایید.

راه حل: اگر حس می کنید که دچار مشکل زود انزالی هستید، کمی اطلاعات خود را در مورد آن بالا ببرید. ممکن است این مسئله فقط حس شما بوده و واقعیت نداشته باشد. در مورد سایز آلت تناسلی هم با همسر خود صحبت کنید و ببینیند که آیا واقعا از اندازه آلت شما ناراضی است یا این هم فقط باور شماست.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اندازه گیری آلت تناسلی مرد می توانید به مطلب "سایز مورد علاقه زنان و اندازه الت تناسلی مردان" مراجعه کنید تا ببینید که درمان سرد مزاجی زنان خیلی هم نمی تواند سخت باشد.

معاشقه در محیط پر سر و صدا و شلوغ

برخی مردها با تلویزیون روشن و در محیط پر از سر و صدا عشق ورزی می کنند و این مشکلی بر سر راه درمان سرد مزاجی زنان است. یک رابطه زناشویی عمیق و متمرکز نیاز به یک محیط ساکت و آرام دارد که دارای نور مناسبی است.

راه حل: در هنگام برقراری رابطه جنسی محیطی ساکت و آرام و ترجیحا کم نور و نیمه تاریک را انتخاب کنید زیرا کمک می کند تمام تمرکز هردوی شما بر روی رابطه جنسی و لذت بردن از آن باشد.

دور شدن از زن بعد از ارضا شدن و انجام ندادن پس نوازی

برخی مردان پس از اتمام رابطه خود و ارضای شهوت و میل جنسی خود از زن دور می شوند. این یکی از اشتباهات متداول آقایان در رابطه است. خانم ها از لحاظ احساسی و عاطفی نیاز دارند تا بعد از رابطه جنسی مورد نوازش قرار بگیرند و به آنها توجه شود. شاید با خود بگویید که حس انجام این کار نیست یا چه دلیل دارد که انجامش دهیم ؟

راه حل: بلافاصله پس از ارضاء شدن از همسر خود دور نشوید و او را نوازش کنید و ببوسید و از او تشکر کنید که در تجربه این لذت با شما شریک بوده است. پیش نوازی و پس نوازی برای خانم ها بخش از کل رابطه جنسی به حساب می آید. توجه به این مسئله می تواند میل همسر شما را نسبت به تکرار رابطه جنسی بسیار بالا ببرد زیرا به صورت کاملی لذت می برد و دچار سرد مزاجی نمی شود.

باورهای رفتاری و عاطفی غلط

برخی مردها باور دارند که عشقبازی کردن و زدن حرف های محبت آمیز یک جور قرتی بازی است. برخی این کار را عار می دانند و این حس را دارند که اگر به بیان این کلمات و ابراز علاقه کردن بپردازند ابهتشان شکسته می شود یا همسرشان پر رو می شود.
برخی افراد حتی زن خود را دوست ندارند و نسبت به او هیچ احساس خاصی ندارند. این نوع تفکر می تواند ناشی از تربیت خانوادگی و فضای حاکم بر محیطی که پسر در آن بزرگ شده باشد. این مسئله و مشکل درمان سرد مزاجی زنان زمانی بدتر می شود که گاهی برای خانم ها هم بسیار پذیرفته شده است و نمی دانند که می توانند اعتراضی هم بکنند.

راه حل: اگر حس می کنید نوع تفکر شما در مورد این مسائل اشتباه است یا زیادی خشک هستید و اهل محبت کردن نیستید، کمی آن را تمرین کنید. فکر نکنید که شما نمی توانید این کار را انجام دهید یا زشت است و شما را پیش همسر و اطرافیان خجالت زده می کند.
در ابتدا سعی کنید تا محبت خود را در خلوت خود و همسرتان بروز دهید، هیچکس از این مکالمات یا ابراز علاقه ها مطلع نخواهد شد. این همسر شماست که لیاقت این را دارد که محبت های بی دریغی را از شما دریافت کند و متقابلا به شما محبت کند و به این ترتیب می توانید سرد مزاجی او را درمان کنید. سعی کنید به مرور آن را افزایش داده و در محیط های دیگر نیز این کار را انجام دهید تا به آن عادت کنید و برایتان عجیب نباشد.

بی احترامی با دیگران (بد دهنی یا بد رفتاری)

یکی دیگر از مشکلات درمان سرد مزاجی زنان مردهایی هستند که با دیگران خوش رفتار نیستند و مدام در کوچه و خیابان و در حال رانندگی به دیگران بی احترامی می کنند. این مردان برای زنان بسیار منزجر کننده هستند. برخی مردان در جامعه رفتارهای اجتماعی مناسبی ندارند و این باعث شرمساری خانواده آنها می شود.

راه حل: رفتار شما نشان دهنده شخصیت شماست؛ پس سعی کنید به برخورد خود با دیگران بیشتر دقت کنید و از رفتارهای زننده دوری کنید و اعمال زشت خود را اصلاح کنید.

توجه به زنان دیگر در مهمانی ها یا جمع های دیگر

برخی مردان کنترل نگاه خود را ندارند و در محیط جامعه و یا در مهمانی ها مدام توجهشان به زنان دیگر است و یا با آنها صحبت می کنند. برخی مردان به عادت دوران مجردی خود همچنان نسبت به خانم ها توجه نشان می دهند و خویشتن داری کافی را ندارند.
باید به این مسئله توجه کنید که زنان نسبت به رفتار همسران خود در اوایل ازدواج و در مقابل دیگر زن ها بسیار حساس هستند. این یک مسئله عادی است، اگرچه زنان نیز باید از سختگیری بی جا دوری کنند!

راه حل: شاید سخت باشد اما سعی کنید تا از رفتارها و عادات دوران مجردی خود فاصله بگیرید. این مسئله نشدنی نیست و می توانید با تمرین و کنترل بیشتر آن را انجام دهید.
زمانی که متاهل می شوید باید یک سری نکات این چنینی را رعایت کنید تا زندگی مشترک شما دچار سردی نشود. خانم ها گاهی توقع خیلی زیادی از شما ندارند و این خود مردان هستند که نقش اساسی در درمان سرد مزاجی زنان دارند.

استفاده از سخنان رکیک در حین رابطه

برخی از مردها از بیان برخی حرف های جنسی در هنگام رابطه بسیار لذت می برند اما این کلمات گاهی ممکن است بسیار زننده شود. البته به این مسئله هم باید توجه کرد که شاید این مکالمات برای خانم ها هم جذاب باشد اما اگر از دایره ادب خارج شود می تواند آزار دهنده باشد.

راه حل: تلاش کنید تا عادات کلامی خود را اصلاح کنید و از هر کلمه و عبارتی در حین رابطه جنسی خود استفاده نکنید زیرا این حرف ها چیزهایی نیستند که مناسب رابطه عاشقانه زناشویی شما باشند. این کلمات را شاید در فیلم های پورن بتوان دید اما در یک زندگی زناشویی نرمال، بی احترامی به یکدیگر جایی ندارد.

دیدن فیلم پورن و مبتذل در هنگام رابطه زناشویی

احتمالا شنیده اید که مردان بصری هستند. به صورت کلی مردان از طریق نگاه خود به میزان بیشتری تحریک و برانگیخته می شوند. این مسئله باعث رغبت بیشتر آنها به فیلم های پورن شده و پس از مدتی به آن معتاد می شوند. برخی افراد این عادت را به زندگی زناشویی خود آورده و در حین رابطه جنسی با همسر خود هم به تماشای فیلم پورن می پردازند.
این رفتار برای خانم ها می تواند بسیار زننده باشد چون ناخودآگاه این حس برای آنها ایجاد می شود که شوهرم از اندام من راضی نیست و مدام خود را با بازیگران فیلم های پورن مقایسه می کند.

این حس می تواند برای مرد هم ایجاد شود و نسبت به اندازه آلت یا توانایی های خود در رابطه جنسی دچار سرخوردگی شود. همچنین رفتارهای بازیگران پورن در این فیلم ها فقط جهت انتقال حس به بیننده است و بسیاری از رفتارهای زننده آنها برای هیچکسی در یک رابطه واقعی جذاب نیست.
تماشای فیلم های پورن عوارض دیگری هم بر روی مغز می گذارد که باعث می شود در طولانی مدت سیستم پاداش در مغز شما فعالیت عادی خود را نداشته باشد.

راه حل: اگر عادت به تماشای این فیلم ها دارید سعی کنید به مرور تماشای آن را کم کنید. اگر این کار برای شما سخت است، می توانید از یک روانشناس برای این کار کمک بگیرید.

خصوصیات و رفتارهای اشاره شده می تواند تاثیر منفی بر روی رابطه جنسی و عاطفی شما با همسرتان داشته باشد، و سبب بی میلی جنسی زنان شود. اگر مردان سعی کنند چنین رفتارهایی را انجام نداده و آنها را اصلاح کنند، خواهند توانست بدون هیچ روش دیگری، به درمان سرد مزاجی زنان خود بپردازند.

 

دلیل اصلی سرد مزاجی و بی میلی زنان به رابطه زناشویی چسیت؟

نقش مردان در بی میلی جنسی زنان چیست؟

دو سوال فوق موضوعات اصلی بودند که در این مقاله سعی کردیم آنها را با هم بررسی کنیم و راهکارها و نکاتی را در خصوص بی میلی جنسی زنان بیان کنیم. درصورتی که سوال دیگری در خصوص سرد مراجی زنان در ذهن دارید از بخش ارسال نظر همین مقاله سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان لاولامارکت در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را بدهند.

 

عدم تحریک کافی زن

گاهی اوقات هم ممکن است مشکل از عدم تحریک کافی زن در رابطه واژینال باشد. درواقع اگر خانم با آلت همسر خود به اندازه کافی تحریک نشود، رغبت خود را نسبت به برقراری رابطه زناشویی مجدد از دست بدهد.
این مشکل شاید به دلایلی همچون: گشادی واژن، نوع پوزیشن جنسی، اندازه آلت مرد و سایر دلایل ایجاد شود. اگر به این نتیجه رسیدید که مشکل از عدم تحریک کافی خانم است، می توانید از کاندوم خاردار و خار درشت استفاده کنید. برای مشاهده و خرید انواع کاندوم خاردار بر روی نوشته زیر عکس بزنید:

کاندوم بیگ دات
خرید کاندوم خاردار