هرچند که شاید استفاده از کاندوم ژله ای باعث لذت فراوانی می شود اما، عوارض کاندوم خاردار ژله ای در طولانی مدت را نمی توان نادیده گرفت. شاید استفاده از کاندوم ژله ای خاردار باعث افزایش لذت ما در رابطه شود اما مسلما هر لذتی ارزش هرگونه عوارضی را ندارد. در ادامه به تمام مواردی که لازم است در مورد عوارض کاندوم خاردار بدانید را بررسی می کنیم. با لاولا مارکت همراه باشید.

کاندوم خاردار ژله ای

کاندوم-خاردار-ژله-ای-چیست-؟

کاندوم خاردار ژله ای همانند سایر کاندوم هایی که در سطح خود خار دارند، دارای برجستگی های بزرگی به منظور افزایش اصطکاک آلت تناسلی مرد با دیواره واژن زن در هنگام دخول است.
هرچه خارهای سطح کاندوم بزرگتر، بیشتر و سخت تر باشد، باعث می شود تا زن هنگام نزدیکی لذت بیشتری را تجربه کند. کاندوم ژله ای خاردار تمامی این خصوصیات را با هم دارد. اما آیا این سطح بالاتر از تحریک و اصطکاک برای بارهای متعدد عوارضی ایجاد نکند؟

عوارض کاندوم خاردار ژله ای - عوارض کاندوم خاردار

عوارض کاندوم خاردار ژله ای چیست

اگر بخواهیم واقعی تر به مسئله نگاه کنیم، باید بگوییم که کاندوم ژله ای اگرچه باعث افزایش لذت می شود، اما می تواند باعث خطرات جبران ناپذیری شود. دستگاه تناسلی زن از بخش های مختلفی تشکیل شده و بخشی که ممکن است دچار بیشترین مشکل شود، کانال واژن است. کانال واژن بخشی است که در حین نزدیکی، آلت مرد در آن قرار می گیرد و پوست و بافتی بسیار حساس دارد.

به این دلیل که آلت مرد دارای برجستگی هایی در سطح خود است، با تماس این بخش ها با بافت نرم و حساس واژن زن، باعث ایجاد لذت در زن می شود. حال فرض کنید بر روی این بافت نرم و حساس کانال واژن، یک جسم سخت همچون کاندوم ژله ای سیلیکونی با خارهای درشت حرکت کند. مسلما این اصطکاک می تواند باعث تخریب سلول های حسی دیواره واژن زن شود و حساسیت او در نزدیکی را پس از چند بار به شدت کاهش دهد.

 

پریود چیست

برای مطالعه این مطلب بر روی کلمه "پریود چیست" کلیک کنید.

 

عوارض کاندوم ژله ای خاردار برای چه کسانی بیشتر است؟

عوارض کاندوم ژله ای خار درشت برای افرادی بیشتر است که تازه ازدواج کرده اند یا تعداد رابطه جنسی کمی داشته اند و پوست واژن آنها به مراتب حساس تر است. در سنین جوانی دیواره واژن بسیار حساس تر از سنین بالاتر است و این را می توانید از روی پوست تمامی نقاط بدن خود متوجه شوید. زیرا هرچه یک بافت پوستی کمتر اصطکاک داشته باشد و کمتر از آن استفاده شده باشد، پوست آن حساس تر خواهد بود.

عوارض روحی و روانی استفاده از کاندوم ژله ای

عوارض روحی و روانی استفاده از کاندوم ژله ای

استفاده زیاد و مکرر از کاندوم ژله ای خاردار باعث بالا رفتن آستانه تحریک پذیری زن و افزایش زمان رسیدن به ارگاسم می شود. سخت شدن و طولانی شدن ارگاسم زن، باعث می شود تا مرد حس کند که دیگر توان ارضای نیاز جنسی همسر خود را ندارد. این مسئله اعتماد به نفس مرد را به شدت کاهش می دهد و باعث سردی و سرخوردگی او در رابطه جنسی می شود. همچنین دیگر در یک رابطه جنسی نرمال، زن به ارگاسم و نهایت لذت جنسی نخواهد رسید زیرا دیگر به میزان قبل تحریک نمی شود.

عوارض پوستی و عفونی استفاده از کاندوم ژله ای

کاندوم خاردار ژله اي برای واژن زن حکم یک سمباده را دارد که به مرور زمان باعث می شود تا پوست آن ساییده شود و دیگر لذت کاملی را تجربه نکند. همچنین کاندوم خاردار سیلیکونی ژله ای باعث می شود تا خراش های ریزی بر روی پوست داخلی واژن ایجاد شود. این خراش ها می تواند محل تجمع انواع قارچ ها و باکتری ها شود.

این مسئله ضمن ایجاد التهاب، حساسیت یا حتی خونریزی در بافت دیواره واژن، می تواند بستری برای انتقال بیماری های مقاربتی شود. زیرا پوشش محافظ و طبیعی بافت از بین رفته و امکان انتقال انواع بیماری ها از طریق مویرگ ها فراهم می شود. همچنین اگر بعد از استفاده از کاندوم خاردار ژله ای سیلیکونی اقدام به شستشوی مناسب آن نکنید، مجددا باعث ایجاد عفونت در رابطه های بعدی شما خواهد شد.

دیگر معایب کاندوم خاردار ژله ای

از دیگر معایب کاندوم ژله ای می تواند به کاهش شدید لذت جنسی مرد در حین رابطه جنسی اشاره کرد. این مسئله به دلیل ضخامت بالای جداره کاندوم خاردار ژله اي است که باعث می شود تا برجستگی ها و گرمای واژن زن به آلت مرد منتقل نشود. این مسئله به مرور می تواند مرد را از رابطه جنسی زده کند زیرا لذت بالایی را در حین رابطه جنسی تجربه نمی کند.

فروش کاندوم خاردار ژله ای

در چند وقت اخیر میزان استفاده و فروش کاندوم خاردار ژله ای متاسفانه افزایش یافته و این موضوع در طول زمان عوارض بسیار زیادی برای زوج ها ایجاد خواهد کرد. متاسفانه فروش این نوع کاندوم خار درشت سیلیکونی هم توسط برخی فروشگاه های مجاز و همچنین توسط برخی پیج ها و اکانت های متفرقه در فضای مجازی انجام می شود. مشخص نیست که فروش این نوع محصولات از نظر قانونی ممنوعیتی دارد یا خیر، اما اثرات مخرب آن بر هیچکس پوشیده نیست.

لیست قیمت کاندوم خاردار ژله ای

خرید اینترنتی کاندوم خاردار ژله ای یکی از روش های مرسوم خرید آن به نسبت خرید کاندوم ژله ای از داروخانه شده است. محدوده قیمتی کاندوم ژله ای خیلی زیاد نیست به همین دلیل می توان محدوده و لیست قیمت آن را به آسانی مشخص کرد. در عمده ی فروشگاه های محصولات زناشویی و جنسی، قیمت این محصولات در زمان نگارش این محصول در محدوده 75 تا 100 هزار تومان است. البته در برخی فروشگاه ها نیز می توان به خرید کاندوم خاردار درشت ژله ای با قیمت 135 هزار تومان اقدام کرد.

بهترین جایگزین های کاندوم ژله ای خار درشت

کاندوم خاردار معمولی

اگر دچار کاهش لذت جنسی و حساسیت واژن خود نسبت به اوایل زندگی زناشویی شده اید، پیشنهاد ما این است که به جای استفاده از کاندوم های خاردار ژله ای، از کاندوم های لاتکس خاردار استفاده کنید. این کاندوم ها از جنس لاتکس تولید می شوند و دارای خارهای به مراتب نرم تری نسبت به کاندوم های ژله ای هستند. در زیر به تعدادی از انواع کاندوم های خاردار اشاره کرده ایم.

کاندوم خاردار لاتکس معمولی

کاندوم خاردار معمولی به دلیل داشتن خارهای ریز در سطح خود، مناسب زوج هایی است که می خواهند در اولین تجربه های جنسی خود لذت بیشتری را تجربه کنند. این کاندوم ها به دلیل داشتن خارهایی نرم و کوچک از جنس بدنه کاندوم، عوارض به مراتب کمتری دارند و به نوعی کم عوارض ترین نوع کاندوم های خاردار موجود در بازار هستند.
اما پیشنهاد ما این است که در استفاده از این نوع کاندوم هم زیاده روی نکنید زیرا باز هم می تواند همانند کاندوم ژله ای خاردار عوارضی برای شما ایجاد کند.

کاندوم خاردار خار درشت لاتکس

این نوع کاندوم نیز دارای خارهایی از جنس خود کاندوم است و تفاوت آن با کاندوم خاردار لاتکس معمولی در آن است که داراری خارهای درشت تری است. کاندوم خار درشت لاتکس دارای تعداد زیادی خار در سطح خود است که از ابتدا تا انتهای آن پراکنده شده است.
ارتفاع خارهای این کاندوم ها در حد 1 تا 3 میلی متر است و باعث تجربه لذت بیشتری در حین رابطه جنسی می شود. یکی از نمونه های این محصول، کاندوم خاردرشت بیگ دات Big Dots کدکس است که دارای 690 نقطه (خار) در سطح خود است. برای مشاهده و خرید کاندوم بیگ دات می توانید بر روی نوشته پایین عکس کلیک کنید:

کاندوم بیگ دات

کاندوم بیگ دات

 

کاندوم فضایی خار درشت لاتکس

کاندوم فضایی

نمونه دیگر کاندوم خاردار لاتکس، کاندوم فضایی است. این کاندوم ها داراری تعدادی خارهای بلند در حد 1 تا 3 سانتی متر هستند که باعث تحریک بالای زن می شوند. این خارهای بسیار نرم، از جنس لاتکس بوده و به همین دلیل اتصال مناسبی با بدنه کاندوم دارند.
انواع کاندوم های فضایی در مدل هایی همچون شمشیری، چرخشی، دکمه دار، طوقی و اره ماهی تولید می شوند. هر کدام از این کاندوم های خاردرشت فضایی از نظر تحریک واژن، خصوصیات خاص به خود را دارند و به همین دلیل به اشکال مختلف تولید می شوند.