معرفی 9 کاندوم تاخیری خیلی قوی(مزایا، میزان تاثیر، عوارض)

کاندوم تاخیری چیست؟

کاندوم تاخیری یا Delay-Condom  به صورت تخصصی برای حل مشکل زود انزالی ساخته شده است. کاندوم های تاخیری با داشتن ماده بی حسی مانند لیدوکائین و بنزوکائین در ساختار خود، باعث بی حسی در آلت تناسلی شده و تایم و لذت رابطه جنسی را بیشتر می‌کنند.

همچنین این کاندوم‌ها با داشتن یک حلقه تنگ کننده در قسمت بالای کلاهک آلت تناسلی، باعث ایجاد تاخیر در انزال می‌شود.

مشکل زود انزالی دارم - مشکل زود انزالی مردان چیست؟

امروزه افراد بسیاری از مشکل زود انزالی رنج می‌برند. مشکل زود انزالی مردان را فقط رنج نمی‌دهد بلکه مشکل زود ازالی در خانم ها نیز وجود دارد. یکی از مسائل مهم در رابطه زوجین، داشتن رضایت جنسی و تایم رابطه جنسی است. مشکل زود انزالی یکی از دلایل مهمی است که باعث نارضایتی جنسی می‌شود.

راه های درمان دائمی زود انزالی شامل درمان دائمی زودانزالی با دارو، ورزش و تمرین های مخصوص است. و راه های درمان فوری زود انزالی شامل استفاده از کاندوم تاخیری، اسپری تاخیری، ژل تاخیری و... است.

در ادامه این مقاله به معرفی کاندوم های تاخیری خیلی قوی خواهیم پرداخت که مناسب افرادیست که از زود انزالی شدید رنج می‌برند.

 

انواع کاندوم تاخیری خیلی قوی

 

کاندوم کدکس تاخیری دوبل مدل Double Delay

کاندوم تاخیری کدکس Nach Kodex Double Delay علاوه بر استفاده از ماده بنزوکایین جهت تاخیر در انزال به صورت دو برابر، از نظر ساختار فیزیکی هم با سایر کاندوم ها تفاوت دارد.

این کاندوم علاوه بر دارا بودن مواد تاخیری بیشتر از کاندوم کدکس تاخیری ساده، دارای یک حلقه لاستیکی است که در فاصله حدود 4 سانتیمتری از ابتدای کاندوم قرار دارد. این حلقه باعث فشار آوردن به بخشی از آلت شده و آن را تنگ نگه می‌دارد.

این قابلیت باعث می‌شود که شما کنترل بیشتری روی انزال خود داشته باشید. همچنین این کاندوم با داشتن سطح مواج و پستی و بلندی‌های موجود در سطح خود، باعث تحریک بیشتر زن شده و ارگاسم در زنان را سرعت می‌بخشد.

 

کاندوم تاخیری مضاعف Ours Delay Plus

کاندوم تاخیری مضاعف Ours Delay Plus یکی از کاندوم های شرکت Ours است که با داشتن خاصیت تاخیری ویژه، اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده. در این کاندوم از مواد بی حس کننده و تاخیری بنزوکائین، به مقدار بیشتری نسبت به یک کاندوم تاخیری ساده استفاده شده. در نتیجه میزان تاخیر ایجاد شده در انزال و افزایش زمان رابطه با این نوع کاندوم بیشتر است. همچنین در این کاندوم از یک حلقه از جنس لاتکس نیز استفاده شده تا به صورت فیزیکی هم باعث ایجاد تاخیر در انزال شود.

 

کاندوم ایکس دریم مدل تاخیری مضاعف

کاندوم XDream Double Delay محصول برند شناخته شده ایکس دریم است. این کاندوم تاخیری حاوی بنزوکایین با دوز بیشتری است که تأخیر بیشتر در انزال را تضمین می‌کند. همچنین طراحی آناتومیک و کانتوری این کاندوم برای تأخیر در انزال بصورت فیزیکی کاربرد دارد.
این کاندوم تاخیری دارای بدنه ای با برجستگی های مناسب برای تحریک بیشتر بانوان است که قادر است آنها را در مدت زمان کمتری به ارگاسم برساند.

 

کاندوم بونیتو مدل تاخیری مضاعف (۸ برابر) X8 delay

کاندوم تاخیری بونیتو 8 ایکس، یک کاندم تاخیری مضاعف است. همانطور که از نام این محصول پیداست، سازنده ادعا دارد که این محصول می‌تواند انزال را تا 8 برابر به تاخیر اندازد. این محصول با افزایش دز ماده تاخیری و بی حسی، باعث افزیش مدت زمان رابطه شما می‌شود.

خلاقیت دیگر شرکت بونیتو در ساخت این محصول، اضافه کردن مواد خنک کننده به آن است که با القا حس خنکی به فرد، باعث می‌شود تا کنترل انزال بالاتر رود. وجود این دو قابلیت در کنار یکدیگر شاید بتواند ادعای سازنده را در مورد اثر بخشی این محصول اثبات کند.

 

کاندوم ایکس دریم مدل لذت طولانی (Long Love)

کاندوم تاخیری دیگری از شرکت ایکس دریم با نام XDream Long Love که قابلیت‌های تاخیری خوبی دارد. این کاندوم نیز دارای ماده تاخیری بیشتری نسبت به کاندوم های تاخیری ساده است. دلیل دیگر این تاخیر مضاعف، استفاده از حلقه فیزیکی برای تاخیر در انزال است که با کاهش حس در ناحیه ختنه گاه باعث این مسئله می‌شود.

این کاندوم در روی بدنه خود دارای برجستگی های مختلفی جهت تحریک بیشتر بانوان است که یک لذت دو طرفه را برای شما ایجاد می‌کند.

 

کاندوم کاپوت مدل 45 minutes

کاندوم Kapoot 45 Minutes دارای ماده تاخیری با دوز بسیار بالا است. طبق ادعای شرکت شما با استفاده از این کاندوم تاخیری می‌توانید 45 دقیقه به آمیزش بپردازید. البته این مسئله ادعای بزرگی است اما وجود مواد بی حس کننده با دز خیلی بالا می‌تواند تضمین کننده رابطه ای طولانی مدت برای شما باشد. این کاندوم در کنار قابلیت تاخیری خود از مواد روان کننده و مواد خنک کننده برای افزایش لذت رابطه جنسی استفاده کرده است.

کاندوم کاپوت مدل 45 minutes

 

نحوه استفاده از کاندوم تاخیری

آموزش استفاده از کاندوم تاخیری به دلیل وجود ماده تاخیری در درون آن اهمیت دارد. طرز استفاده این کاندوم ها به این دلیل مهم است که اگر ماده بی حسی با محیط واژن همسر شما تماس پیدا کند، باعث خواهد شد که واژن زن بی حس شده و انزال او بیش از پیش به تاخیر افتد. در زیر می‌توانید روش صحیح استفاده از کاندوم را مشاهده کنید.

  1. کاندوم را از لبه مشخص شده آن باز کنید.
  2. با نگاه کردن به آن، پشت و روی آن را تشخیص می‌دهید.
  3. در هنگام استفاده از کاندوم، آلت شما باید کاملاً در حالت بلند شده و سفت باشد.
  4. دقت کنید که کاندوم را به آرامی بر روی آلت خود قرار دهید تا کاندوم آسیب نبیند و پاره نشود.

 

مزایای استفاده از کاندوم تأخیری

  • ایجاد تاخیر در انزال و در نتیجه افزایش تایم رابطه و رضایت جنسی بیشتر، پیشگیری از بارداری و جلوگیری از ابتلا به بیماری های مقاربتی.

  • کاندوم های ترکیبی تاخیری (تأخیری خاردار، تاخیری تنگ کننده، تاخیری سرد کننده و...) علاوه بر تأخیر، باعث ایجاد لذت بیشتری در طی رابطه جنسی برای طرفین می‌شوند.

 

کاندوم تاخیری چقدر تاثیر دارد؟

تاثیر بی حسی این کاندوم ها وابسته به چند مسئله است. در درجه اول میزان زود انزالی فرد و توان کنترل او بر روی انزال خود بسیار مهم است. این مسئله بین افراد کاملا تفاوت ایجاد می‌کند و باعث می‌شود که تاثیر گذاری کاندوم تاخیری از نظر افراد مختلف متفاوت باشد.

مسئله تاثیرگذار دیگر، نوع کاندوم و میزان و نوع مواد تاخیری به کار رفته در آنها است. برای مثال کاندوم های دارای دز تاخیری بیشتر و همچنین کاندوم های حلقه دار، قدرت کاملا بیشتری در به تعویق انداختن انزال شما دارند.

 

زمان استفاده از کاندوم تاخیری

زمان استفاده از کاندوم های تاخیری برای ایجاد بی حسی روی آلت، وابسته به مشخصات و راهنمای درج شده بر روی بسته بندی محصول دارد. اما به صورت کلی می‌توان گفت که ماده تاخیری چند دقیقه زمان نیاز دارد تا بر اعصاب حسی پوست شما اثر کند.

به همین دلیل اگر از کاندوم تاخیری استفاده کردید و برای شما تاثیر زیادی نداشت، روی میزان زمان قرارگیری کاندوم روی آلت خود کار کنید چون شاید کاندوم اصلا فرصت کافی برای تاثیر گذاری روی پوست شما را نداشته است.

 

عوارض کاندوم تاخیری چیست - آیا کاندوم تاخیری عوارض دارد؟

  1. استفاده از کاندوم و یا اسپری تاخیری فقط یک راه موقت برای درمان مشکل زود انزالی است و همیشگی نیست، بنابراین برای حل دائمی مشکل به پزشک مراجعه کنید.

  2. عوارض کاندوم تاخیری ممکن است به خاطر مواد بی حس کننده آن باشد، زیرا پوست برخی افراد به این مواد حساسیت دارد و مثلاً شاید باعث خارش و التهاب در آلت تناسلی آن‌ها شود.
  3. عوارض کاندوم تاخیری برای زنان نیز ممکن است به دلیل تماس مواد بی حسی با واژن آنها باشد و پوستشان به این مواد حساسیت نشان دهد.

کاندوم های تاخیری چقدر تاخیر ایجاد می کنند؟

یک کاندوم تاخیری خوب تا حدود ۴۵ دقیقه تاخیر ایجاد می‌کند. البته باز هم می‌گوییم که این زمان به خود فرد هم بستگی دارد. این زمان در استفاده از اسپری تاخیری بیشتر می شود. کاندوم های تاخیری در شرکت های مختلفی ساخته می‌شوند. بنابراین میزان کیفیت آنها متفاوت است.

 

سوالات متداول:

کاندوم تاخیری بهتره یا اسپری؟

این مسئله به این بر می‌گردد که شما چقدر از هر کدام از این دو محصول تا به حال جواب گرفته باشید. بهتر است هر کدام را تست کنید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپری تاخیری می توانید به مطلب "خرید اسپری تاخیری و روشهای استفاده اسپری تاخیری" مراجعه کنید.

بهترین کاندوم تاخیری موجود در بازار چیه؟

پاسخ به این سوال که بهترین کاندوم تاخیری در بازار کدام کاندوم است، کمی دشوار بوده زیرا هر کدام از سازنده های کاندوم، محصولات خود را با ویژگی های خاصی عرضه می‌کنند. بهتر است از میان موارد معرفی شده چندتایی را امتحان کنید تا به بهترین گزینه بهترین کاندوم تاخیری مورد نظر خود برسید.

خرید کاندوم تأخیری - قیمت کاندوم تاخیری

 برای خرید اینترنتی کاندوم تاخیری و اطلاع از قیمت کاندوم تاخیری می‌توانید از طریق سایت لاولامارکت که مشخصات هر محصول را به طور کامل شرح داده، کاندوم مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. برای خرید روی دکمه زیر کلیک کنید.

خرید کاندوم تاخیری