واژن مصنوعی چیست - واژن پلاستیکی چیست ؟

واژن مصنوعی چیست

واژن مصنوعی (مهبل مصنوعی) یکی از وسایل فانتزی زناشویی به شکل واژن زن (آلت جنسی زنانه) است و از آن برای اهداف مختلفی استفاده می شود. واژن مصنوعی به عنوان یک وسیله برای تحریک جنسی و خود ارضایی در مردان، نطفه گیری از جانوران و پژوهش های پزشکی، به کار می رود. واژن مصنوعی به انگلیسی با کلمه (Artificial vagina) شناخته می شود.

 

کاربرد واژن مصنوعی چیست ؟

کاربرد اصلی واژن مصنوعی به صورت یک اسباب بازی جنسی است که کاملا مشابه واژن زن بوده و به دلیل شبیه سازی حس دخول و رابطه واژینال، برای مرد نسبت به خود ارضایی لذت بخش تر است. برخی آلت مصنوعی زنانه را با نام "واژن پلاستیکی" نیز می شناسند. در تهیه بانک اسپرم انسان و تحقیقات پزشکی مرتبط نیز از آلت مصنوعی زنانه ممکن است استفاده شود.

 

واژن مصنوعی یک اسباب بازی جنسی

واژن-مصنوعی---آلت-مصنوعی-زنانه

همانطور که گفتیم، واژن مصنوعی بیشتر به عنوان یک وسیله و اسباب بازی جنسی کاربرد دارد که مردان از آن برای کامجویی جنسی استفاده می کنند. مهبل مصنوعی یک کمک کننده برای خود ارضایی است که حس آمیزش جنسی را برای مرد ایجاد می کند و برای استفاده از آن، باید آلت مرد در حالت نعوظ کامل باشد.

بدنه داخلی واژن پلاستیکی دارای برجستگی ها و شیارهایی است که در حین دخول لذت مرد را افزایش می دهد. این برجستگی ها دقیقا از روی بدنه داخلی واژن الگوبرداری شده تا حسی واقعی به فرد منتقل کند. یکی دیگر از فاکتورها در طراحی واژن مصنوعی، شکل ظاهری قسمت جلویی آن است.

برخی تولید کنندگان واژن پلاستیکی، محصولات خود را بر اساس شکل واژن پورن استار ها می سازند تا باعث افزایش جذابیت و فروش آنها شود. این کپی برداری در جزئیات به حدی است که حتی چین و چروک ها و لبه های واژن را عینا مطابق انواع شکل ظاهری واژن فرد مورد نظر می سازند. به این دسته از واژن های مصنوعی، "واژن مصنوعی واقع گرایانه" یا "واژن مصنوعی واقعی" نیز می گویند.

 

جنس واژن مصنوعی خود ارضایی

جنس واژن مصنوعی خود ارضایی

واژن مصنوعی از موادی همچون پلاستیک، سیلیکون، سایر مواد انعطاف پذیر، قابل شستشو و بهداشتی ساخته می شود تا بتوان بارها از آن استفاده کرد. شرکت های سازنده سعی می کنند در ساخت واژن مصنوعی از موادی استفاده کنند که در زمان لمس و فشردن آنها، حسی کاملا مشابه لمس پوست و بدن انسان به فرد دست دهد. این مسئله به این دلیل است که فرد بتواند حداکثر شبیه سازی ذهنی را با رابطه جنسی واژینال انجام دهد.

 

انواع واژن مصنوعی

برخی از واژن های مصنوعی دارای بخش های متحرک و لرزاننده ای هستند که با حالت های متنوع لرزش، باعث تحریک بیشتر می شوند و حتی ضربان و نبض را شبیه سازی می کنند. همچنین ممکن است که برخی از این مهبل های مصنوعی دارای گرم کننده باشند تا باعث افزایش لذت در فرد شوند. واژن مصنوعی با نام هایی چون "واژن سیلیکونی"، "واژن ویبره دار"، "واژن حرارتی"، "واژن ویبره دار حرارتی"، "واژن برقی"، "واژن ژله ای"، " واژن ژله ای ویبره دار "، "واژن مصنوعی گوشتی"، "واژن تنگ" و... به فروش می رسند.

 

واژن مصنوعی برای نطفه گیری از اسب

واژن مصنوعی برای نطفه گیری از اسب

گاهی اوقات برای ادغام نژادها یا اجبار حیوانات به جفت گیری، از روش لقاح مصنوعی استفاده می شود. برای این کار حیواناتی مثل اسب ها را تحریک کرده و با کمک واژن مصنوعی نطفه گیری، منی اسب نر را برای لقاح مصنوعی به دست می آورند.

 

خرید واژن مصنوعی - خرید واژن پلاستیکی

"فروش واژن پلاستیکی"، "واژن سیلیکونی"، "واژن ژله ای" یا هرگونه واژن مصنوعی دیگری دارای ممنوعیت و محدودیت شرعی و قانونی است. به همین دلیل است که عمده فروشگاه های مجاز لوازم زناشویی از جمله لاولا مارکت امکان عرضه این گونه اسباب بازی های جنسی را ندارند.

واژن های مصنوعی معمولا به صورت یک ماگ یا لیوان بزرگ هستند که در زبان انگلیسی به آنها (fleshlight) می گویند. طول واژن مصنوعی حدود 10 الی 20 سانتیمتر است و افرادی با آلت های بزرگتر یا باید انتهای آن را برای خروج آلت خود باز بگذارند یا از نیم تنه ها و عروسک های جنسی استفاده کنند.

 

فروش واژن مصنوعی از طریق پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

فروش واژن مصنوعی از طریق پیج اینستاگرام و کانال تلگرام

برخی از پیج های متفرقه فروش اسباب بازی های جنسی که در شبکه های اجتماعی در حال فعالیت هستند، اقدام به فروش واژن مصنوعی می کنند. این واژن های مصنوعی از مواد قابل شستشو ساخته و برای استفاده مادام العمر هستند زیرا جنس آنها از سیلیکون است و در برخی مدل ها دارای روغن مخصوص هستند.

برخی از این پیج های اینستاگرام و کانال های تلگرام در تبلیغات خود ادعای " واژن مصنوعی تحویل درب منزل" را برای محصولات واژن مصنوعی خود دارند.

برخی از آنها پا را فراتر گذاشته اند و لوازمی همچون "نیم تنه حرارتی" و "نیم تنه سکسی" که دارای واژن و مقعد مصنوعی است را به فروش می رسانند. عروسک های جنسی منصوعی که از روی بازیگران پورن یا مدل های زن ساخته می شوند هم از دیگر محصولات فروشی آنها هستند.

 

دهان مصنوعی (دهن مصنوعی)

دهان-مصنوعی-(دهن-مصنوعی)

برخی از مردان که به رابطه دهانی علاقه زیادی دارند اما امکان انجام این کار را ندارند، برای شبیه سازی آمیزش دهانی از دهان مصنوعی استفاده می کنند. در طراحی و ساخت دهان مصنوعی هم دقت بالایی وجود دارد تا حداکثر شباهت به دهان انسان را داشته باشد.

 

مقعد مصنوعی

مقعد-مصنوعی

افرادی که به رابطه جنسی مقعدی علاقه مند هستند نیز برای این کار از نیم تنه جنسی (شامل واژن و مقعد)، مقعد مصنوعی تکی یا عروسک های جنسی استفاده می کنند. برخی این وسیله را با نام "واژن مصنوعی مدل مقعدی" می شناسند.

 

عوارض استفاده از واژن مصنوعی

به دو دلیل روحی و جسمی استفاده از واژن مصنوعی عوارض دارد که شامل موارد زیر است:

عوارض روحی و روانی واژن مصنوعی

بخش بزرگی از رابطه جنسی و چیزی که آن را تکمیل می کند، تبادل عواطف و رابطه عاطفی بین زوجین است. می توان گفت که ارضا نیاز جنسی با واژن مصنوعی یک نوع رابطه جنسی ناقص به حساب می آید زیرا در آن مهر و محبتی رد و بدل نشده و عواطف انسانی جایگاهی ندارد. این روش ارضای نیاز جنسی صرفا از بعد جنسی است که فرد را تامین می کند و بعد عاطفی رابطه زناشویی در آن وجود ندارد.

عوارض جسمی واژن مصنوعی

ارضای جنسی با واژن مصنوعی بسیار شبیه به خود ارضایی است و یکی از عوارض جسمی آن ایجاد مشکل زود انزالی است. این مشکل به دلیل سرعت تحریک بالا در استفاده از این وسیله است و به کلی با رابطه جنسی فرق دارد. مشکل دیگر می تواند در اثر تماس پوست با مواد به کار رفته در واژن پلاستیکی ایجاد شود که در نتیجه باعث ایجاد برخی حساسیت ها و بیماری های پوستی شود.

 

حکم استفاده از واژن مصنوعی – حکم رابطه با عروسک جنسی

در اینجا باید به این مسئله دقت کنید که ارضای جنسی زن و شوهر با وسایل مصنوعی، حکمی مشابه استمنا دارد ولی استفاده از ابزارهای کمکی در رابطه زناشویی مشکل شرعی ندارد. این موضوع به این دلیل است که این ابزارها به تنهایی و مستقیم نباید مورد استفاده قرار گیرند و باعث ارضای فرد شوند.

همچنین اگر این وسایل آسیب زا باشند یا باعث اعتیاد آوری جنسی شوند زوجین مجاز به استفاده از آنها نیستند. این را هم در نظر داشته باشید که ارضای جنسی زن و مرد توسط بدن طرف مقابل هیچ ایراد شرعی ندارد. (ارضا باید توسط اعضای همسر انجام شود)

 

نظر مراجع در مورد حکم شرعی استفاده از واژن مصنوعی

آیت الله العظمی خامنه ای : استفاده از آلات مصنوعی جنسی زنان برای مردان، حکم خود ارضائی و استمنا را دارد و حرام می باشد و گناه حساب می شود.

آیت الله العظمی سیستانی : اگر عادتاً موجب خروج مني مي شود و يا مقصود او خروج مني باشد و مني بيرون آيد حرام است بلکه احتياط واجب آن است که با وجود اطمينان به عدم خروج مني باز اجتناب شود.

 

طرز تهیه واژن مصنوعی - اموزش ساخت واژن پلاستیکی

یکی از سوالات پرسرچ در اینترنت این است که "چگونه واژن پلاستیکی درست کنیم" ؟ در سال های اخیر تولید و فروش انواع واژن مصنوعی و سایر اسباب بازی های جنسی در دنیا افزایش یافته است اما قبل از این هم ممکن بود افراد به سراغ ساخت واژن پلاستیکی بروند. ظاهرا روش های مختلفی برای ساخت واژن مصنوعی وجود دارد و در برخی سایت ها به روش هایی مثل به استفاده از ابری و اسفنج، حوله، رزین و وسایلی نظیر اینها اشاره شده است.

 

برای خرید واژن مصنوعی پرداخت درب منزل باید چیکار کنم ؟

همانطور که گفتیم برخی پیج ها در فضای مجازی اقدام به "فروش واژن مصنوعی پرداخت درب منزل" کرده اند اما متاسفانه به دلیل برخی ملاحظات، لاولا مارکت مجاز به ارائه اطلاعات بیشتری در این زمینه نیست.

 

نحوه استفاده از واژن مصنوعی - آموزش استفاده از واژن مصنوعی

در صورتی که قصد استفاده از واژن مصنوعی را دارید، باید به چند نکته در مورد طرز استفاده از واژن مصنوعی دقت کنید. یکی از مسائل مهم در استفاده از این وسیله، شتشتوی آن پس از هربار استفاده است زیرا محیط بسیار خوبی برای رشد باکتری هاست. همچنین در هنگام استفاده از واژن مصنوعی به این دلیل که برخلاف واژن طبیعی زن هیچگونه ماده روان کننده طبیعی ندارد، ممکن است در حین استفاده، به پوست آلت شما آسیب برساند.
به همین منظور باید از ژل روان کننده (ژل لوبریکانت) که محلول در آب است و به راحتی قابل شستشو است استفاده کنید.

ژل لوبریکانت

 

همچنین برای حفظ بهداشت و راحتی در شستشوی واژن مصنوعی می توانید از کاندوم استفاده کنید. با این روش پس از ارضای جنسی و خروج منی، نیازی به شستشوی درون این وسیله ندارید. برای خرید انواع کاندوم می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

خرید کاندوم

 

  خرید کاندوم