خرید اینترنتی کاندوم بونیتو

برای برخی افراد ممکن است خرید کاندوم باعث خجالت باشد و به همین دلیل وقتی که به داروخانه می روند، هر مدلی که در دسترس باشد تهیه می کنند و نیاز خود را در نظر نمی گیرند. این افراد حتی زمانی که اطلاعات کامل و جامعی در مورد مدل های کاندوم و چگونگی مصرف صحیح آن نداشته باشند از پرسنل فروشگاه یا داروخانه چیزی نمی پرسند و راهنمایی نمی گیرند. لذا خرید سرسری داشته و بیشترین لذت را از آمیزش خود نمی برند. در این مطلب ما به معرفی و راهنمای خرید کاندوم بونیتو که یکی از معتبر ترین برند های تولید لوازم بهداشتی جنسی است می پردازیم.

خرید اینترنتی کاندوم بونیتو - لمس پوست روی پوست

چرا باید از کاندوم استفاده کرد؟

کاندوم ابزاری بسیار واجب برای استفاده در حین برقراری رابطه زناشویی می باشد که برای بهتر شدن و رضایت در مقاربت، اطمینان از رعایت بهداشت جنسی، پیشگیری از بارداری ناخواسته به صورت غیر هورمونی و همچنین به منظور پیشگیری از انتقال آلودگی های جنسی مانند HIV کاربرد دارد. بنابراین با استفاده از کاندوم، می توانید رابطه جنسی بهتر و به دور از هر نوع نگرانی داشته باشید.

چند نوع کاندوم وجود دارد؟

این محصولات در اندازه ها، اشکال، طعم، رنگ و مواد مختلفی تولید شده اند. بنابراین انتخاب با شماست و می توانید هر کاندومی که برای شما مناسب است خریداری کنید.

انواع کاندوم

 • کاندوم خاردار
 •  کاندوم دارای طعم های مختلف
 •  کاندوم تاخیری: این نوع کاندوم به افرادی که دچار زود انزالی هستند پیشنهاد می شود.
 • لاتکس: رایج ترین جنس کاندوم های طبیعی، لاتکس طبيعی و پلاستیک می باشد. این مدل کاندوم ها برای پیشگیری از ابتلا به مشکلات مقاربتی بهترین هستند. این نوع کاندوم تا هشتاد درصد سایز خود کش می آید. این محصول از نظر وجود سوراخ با گردش برق آزمایش می شود. این روز ها کلیه شرکت های تولید کننده کاندوم باید از گواهی ۴۰۴۷ ISO تبعیت کنند. با وجود اینکه کاندوم های از جنس لاتکس پر مصرف ترین کاندوم است اما معایبی نیز دارد.

معایب کاندوم های لاتکس:

اگر این محصول با مرطوب کننده های روغنی مثل کرم دست و صورت و نرم کننده مورد استفاده قرار گیرد، آسیب می بیند و احتمال پاره شدن آن بسیار است. برخی از اشخاص به لاتکس حساسیت دارند. بنابراین حتما قبل از استفاده باید تست کنید تا به آن آلرژی نداشته باشید.

 •  کاندوم پلی یورتان: ضخامت این کاندوم ها خیلی کم است به همین خاطر می توانند حرارت را به خوبی منتقل کنند. در برابر گرما و اشعه کمتر حساسیت نشان می دهند لذا روش نگهداری پیچیده ای ندارند. درضمن این محصول را با لوسیون و مرطوب کننده نیز می توان استفاده کرد.

            معایب کاندوم های پلی یورتان

           این محصول قابلیت کشش خوبی ندارد لذا اکثرا زود پاره می شوند. سریع فرم خود را از دست می دهند. قیمت زیادی دارند.

 چه کاندومی برای شما مناسب است؟

 اندازه کاندوم

برخلاف باور اکثر ما، کاندوم ها تک سایز یا به عبارتی free-size نمی باشند! برای این که رابطه جنسی خوبی داشته باشید، باید از کاندومی که سایز آن به آلت شما می خورد استفاده نمایید. به دلیل خاصیت کشسانی این محصول ممکن است فکر کنید هر کاندومی برای شما قابل استفاده است در صورتی که اینگونه نیست و اگر کوچک باشد احتمال پاره شدن آن وجود دارد.

درضمن اگر کاندوم بزرگ باشد، ممکن است در حین مقاربت لیز بخورد و بیافتاد و اصلا متوجه نشوید. هر یک از این شیوه ها احتمال دارد شما را با بیماری ها و میکروب های جنسی و یا بارداری ناخواسته مواجه کند.

 مدل کاندوم

وقتی که سوال می کنید چه مدل کاندومی مناسب من است؟ باید جواب بدهیم که کاملا این موضوع به خودتان وابسته است زیرا بدن هر شخصی متفاوت است و هر فردی تمایل دارد رابطه زناشوی فوق العاده ای داشته باشد. شما باید انواع مختلف کاندوم مثل: فضایی، خاردار، اسپرم کش و... را تست کنید تا وقتی که شما و شریک جنسی تان بهترین و ایده‌ال ترین نوع کاندوم را پیدا کنید.
برخی کاندوم ها مانند کاندوم بونیتو به گونه ای ساخته شده اند که می توانند میزان رضایت جنسی طرفین را افزایش دهند و در زمان استفاده از آن ها می فهمید که کاندوم بونیتو با بهبود رابطه جنسی، هم در برابر ابتلا به مشکلات جنسی محافظ شماست و هم از بارداری ناخواسته پیشگیری می کند.

 خرید کاندوم

اگر قصد خرید حضوری کاندوم دارید، وقتی که به فروشگاه رفتید، اگر آقا هستید فروشنده ی آقا و اگر بانو هستید، فروشنده خانم را در بخشی که شلوغ نیست صدا کنید و کاندوم مناسب خود را با ذکر همه جزئیات از او بخواهید.
اگر که شرایط خوبی فراهم نیست می توانید مشخصات کاندوم مورد نیاز را روی یک کاغذ بنویسید و به فروشنده بدهید. اما اگر باز هم خجالت می کشید، خرید اینترنتی کاندوم بونیتو بهترین راه حل برای شماست چرا که همه مشخصات محصول را می بینید و اگر تایید کردید خرید می کنید.
نکته: تاریخ مصرف کاندوم ها مادام العمر نیست، برای همین پیش از خرید از تاریخ انقضای آن مطمئن شوید.

درحین استفاده از کاندوم به منظور پیشگیری از پاره شدن کاندوم، از ژل روان کننده لوبریکانت استفاده نمایید تا هم کاندوم پاره نشود و هم لذت جنسی شما چندین برابر شود. در فروشگاه اینترنتی لاولا مارکت شما می توانید کاندوم مطابق با نیازتان را انتخاب و خریداری کنید. یکی از بهترین کاندوم های موجود در این فروشگاه کاندوم برند بونیتو است که در ادامه معرفی می شود. 

 معرفی کاندوم بونیتو

مارک بونیتو زیرنظر گواهی ایتالیا و با مواد ابتدایی ایتالیایی تولید می شود و دیواره آن از جنس لاتکس طبیعی است ، این محصول بسیار نازک، بسیار با کیفیت، بسیار مقاوم و مرغوب می باشد. این محصول براساس فناوری و ابتکار روز در ایران تولید شده است. کاندوم بونیتو نسل تازه ای از کاندوم‌ های نازک را عرضه کرده است که به اسم skin to skin معروف شده است. کیفیت کاندوم بونیتو بسیار بالا و رضایتبخش است از طرفی کاندوم بونیتو قیمت مناسبی دارد.

انواع کاندوم بونیتو

 • کاندوم بونیتو مدل انرژی: در برخی از اشخاص حس جنسی بسیار زود ایجاد می شود و از طرفی خیلی هم زود از بین می رود و فرد انرژی موردنیاز برای برقراری رابطه را ندارد و در بازه زمانی بسیار کوتاهی رابطه زناشویی را به اتمام می رساند، این اشخاص به منظور لذت بیشتر و ایجاد رضایت آمیزش بهتر باید از انرژی بیشتری برخوردار باشند تا بتوانند یار جنسی خود را ارضا کنند. در این رابطه کاندوم بونیتو انرژی به کمک شما می آید که با بهرمندی مواد منحصر به فرد خود این حس را افزایش داده و انرژی فرد را چندین برابر می کند.

  کاندوم بونیتو مدل انرژی

مشخصات کاندوم بونیتو مدل انرژی 

 1.  در هر بسته 16 عدد وجود دارد.
 2. این کاندوم حجم دهنده و انرژی زا بسیار نازک است.
 3. عطر این محصول طبع خوبی دارد.
 4. با استفاده از این محصول حس می کنید پوست را لمس می کنید و به هیچ وجه آلرژی زا نیست.
 5. دارای مواد لوبریکانت است تا رابطه آمیزش شما روان و لذت بخش باشد و رطوبت کافی را حفظ کند. این محصول مجوز بهداشتی نیز دارد.

 

 • کاندوم بزرگ کننده بونیتو: این مدل کاندوم بونیتو که به کاندوم بزرگ کننده نیز معروف است، امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مشکلات آقایان در زمینه جنسی سایز آلت آن ها می باشد و غالبا می خواهند آلت تناسلیشان حجم پیدا کرده و بسیار بزرگ شود که اگرچه اکثر آن ها اندازه طبیعی دارند و به علت باور اشتباه و تحت تاثیر بعضی از عکس ها و ویدیو ها می خواهند این تغییر را ایجاد کنند. کاندوم بونیتو بزرگ کننده یکی از لوازم جنسی می باشد که برای افزایش حجم آلت آقایان مناسب است. دقت کنید که استفاده از کاندوم بزرگ کننده بونیتو ضرر و عوارض جانبی به بدن شما نمی رساند. کاندوم بزرگ کننده بونیتو دارای مواد خاص بزرگ کننده بوده و موجب افزایش گردش خون در رگ های آلت تناسلی می شود و در آخر اندازه آن را بیشتر می کند، از طرفی دارای موادی بوده که موجب افزایش عملکرد جنسی و انرژی دوبرابر در مقاربت می شود. دقت کنید که در بسته این محصول 4  عدد کاندوم به عنوان هدیه به شما لحاظ شده است.

 

 • کاندوم بونیتو مدل complex کمپلکس: کاندوم بونیتو کمپلکس که به آن کاندوم سفت کننده و خاردار نیز می گویند یکی از محصولات پراستفاده و کارآمد این برند است.

        یکی از موضوعات اساسی در آقایان نعوظ است که به عبارتی نیاز اولیه در ایجاد رابطه برای آقایان می باشد که به علت بالا رفتن سن و یا مسائل جنسی نعوظ در بعضی از اشخاص ضعیف تر می شود و فرد را با مشکل روبه رو می کند. راه چاره این مسئله دوچندان شدن گردش خون در ناحیه تناسلی می باشد که امروزه نیازی نیست برای حل این مسئله حتما دارو مصرف کرد و می توان کاندوم کمپلکس که دارای لوبریکانت VE است مورد استفاده قرار داد.

        از طرفی تحریک خانم ها و رسیدن به مرحله ارضا موضوع بسیار اساسی می باشد و نرسیدن به مرحله ارضا یکی از مسائل جدی بانوان می باشد ، استفاده از کاندوم کمپلکس به دلیل بهرمندی از سطحی خاردار و حلقه دار، شریک جنسی شما را بیشتر تحریک کرده باعث ارگاسم همزمان خواهد شد.

کاندوم بونیتو مدل Complex بسته 6 عددی

مشخصات کاندوم بونیتو کمپلکس

 1.   بهبود دهنده عملکرد جنسی و نعوظ توسط لوبریکانت ie , ve
 2.   افزایش گردش خون
 3.   تجربه یک ارگاسم با کیفیت
 4.   جنس لاتکس بسیار نازک و انعطاف پذیر
 5.   نازکی طبیعی
 6.   بی رنگ و بدون آلرژی
 7.   عطر بسیار خوشایند و بی نظیر
 8. القاء حس آرامش در حین آمیزش.

 

 • کاندوم بونیتو مدل Classic Skin To Skin (ساده): موضوع مهم برای اکثر مصرف کنندگان کاندوم، استفاده از کاندوم خوب برای دو چندان شدن کیفیت و لذت رابطه آمیزش می باشد. اکثر اشخاص اصالت و کیفیت کاندوم را در سادگی و کلاسیک بودن آن می دانند. این موضوع تقریبا در رابطه با کاندوم ها صحت دارد. کاندوم های ساده و کلاسیک از آنجایی که از اسمشان مشخص است، فقط برای دو برابر شدن لذت، ایمنی و پیشگیری از بارداری تولید می شوند.

کاندوم ساده بونیتو به علت بهرمندی از مواد لوبریکانت مخصوص، مرطوب‏ کننده نیز هستند و بدون ایجاد حساسیت باعث روان سازی و لیز  شدن ناحیه تناسلی می شوند.

کاندوم ساده بونیتو

  مشخصات کاندوم ساده بونیتو

 1.  بسته 12 عددی
 2.  جنس بسته مقوایی
 3.  کشور تولید کننده : ایران

 

 • کاندوم بونیتو مدل Charger (کاندوم شارژ کننده) : آیا در هنگام رابطه زناشویی بسیار زودتر از حد تصور انرژی شما تحلیل می رود و توان برقراری یا ادامه  رابطه را ندارید؟ آیا به منظور دو برابر شدن لذت خود و رضایت جنسی بیشتر به انرژی بیشتری نیاز دارید تا بتوانید رقیب جنسی خود را ارضا کنید؟ کاندوم شارژ کننده بونیتو انتخاب خوبی برای شما می باشد. این محصول از برند بونیتو با داشتن مواد منحصر به فرد خود این حس را افزایش داده و انرژی فرد را چندین برابر می کند، توصیه می شود برای چند دقیقه از این کاندوم استفاده نمایید تا ببنید چقدر در رابطه شما موثر است و مدت زمان بیشتری لذت خواهید برد.

 کاندوم شارژ کننده بونیتو

مشخصات کاندوم شارژ کننده بونیتو

 1. این کاندوم که اسم تجاری آن Bonito Charger است دارای مجوز سازمان بهداشت می باشد.
 2. بسته این محصول دارای 6 عدد کاندوم است.
 3. گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا نیز دارد.

نمایندگی کاندوم بونیتو

فروشگاه آنلاین لاولا مارکت خوش سابقه ترین فروشگاه ارائه کاندوم های بهداشتی و معتبر در کشور می باشد و با تجربه درخشان در عرضه کاندوم های بونیتو مدل های مختلف از جمله شارژ کننده، بزرگ کننده، طعم دار، خاردار و... توانسته گامی موثر در این حوزه بردارد. جهت خرید کاندوم بونیتو از لاولا مارکت می توانید به آسانی با شماره های ما در ارتباط باشید یا از طریق خود سایت خرید خود را انجام دهید.

 فروشگاه لاولا مارکت یک همکاری مشترک با شرکت های تولید کننده لوازم بهداشتی جنسی از جمله برند بونیتو دارد و کلیه محصولات مجاز مورد نیاز شما را تهیه کرده تا به راحتی بتوانید اینترنتی خرید کنید .

دقت داشته باشید که همه محصولات فروشگاه لاولا مارکت تائیدیه اصالت و استاندارد دارند.در آخر باز هم این نکته را گوشزد می کنیم بخاطر اختلاف قیمت ناچیز، اجناس غیر اصل و یا تاریخ انقضای گذشته را از فروشگاه های تازه به دوران رسید نامعتبر خریداری نکنید و با سلامتی خود بازی نکنید.