کاندوم عروسکی چیست - کاندوم عروسکی چیه ؟

کاندوم عروسکی یا فاندوم یکی از انواع کاندوم فانتزی است که به چند منظور در رابطه زناشویی مورد استفاده قرار می گیرد. این کاندوم علاوه بر ایجاد تنوع در رابطه رناشویی به دلیل داشتن اشکال رنگی، کارتونی و فانتزی در سطح خود، یک نوع کاندوم خاردار نیز به حساب می آید. زیرا کاندوم فانتزی عروسکی، دارای برجستگی هایی در سطح خود است. در ادامه با لاولا مارکت همراه باشید تا در مورد کاندوم های عروسکی و انواع آن اطلاعات مفصلی را به شما ارائه دهیم.

کاربرد کاندوم عروسکی

کاربرد کاندوم عروسکی که از وسایل فانتزی زناشویی به حساب می آید چند دلیل دارد. مثلا برقراری رابطه جنسی برای برخی خانم ها ممکن است با ترس و استرس همراه باشد. در چنین شرایطی استفاده از کاندوم فانتزی عروسکی می تواند باعث ایجاد فضایی شاد و بدون استرس در رابطه زناشویی شود. از طرفی اگر مدت زیادی است که رابطه جنسی داشته اید و در رابطه خود دچار یکنواختی و تکرار شده اید، استفاده از کاندوم عروسکی فانتزی می تواند رابطه شما را از یکنواختی خارج کند.

کاربرد دیگر کاندوم عروسکی می تواند به دلیل وجود برجستگی های سطح آن که به نوعی مثل خار عمل کند باشد. این کار با تحریک بیشتر دیواره واژن و نقطه جی (g-spot) که بسیار حساس است انجام می شود و باعث ارگاسم سریع زن خواهد شد. به همین دلیل گاهی به آن کاندوم عروسکی خاردار نیز می گویند.

جنس کاندوم عروسکی از چیست؟

کاندوم عروسکی از جنس لاتکس طبیعی و با کیفیت است. در این کاندوم از رنگ خوراکی استفاده شده تا با بدن انسان حداکثر سازگاری را داشته باشد. پس از بابت اینکه این کاندوم برای شما مشکل پوستی ایجاد نمی کند، می تواند خیالتان راحت باشد. البته توجه کنید که محصول با کیفیت و اصلی را خریداری کنید زیرا محصولات بی کیفیت و غیر اصلی نیز در بازار وجود دارند. همچنین توجه کنید که این کاندوم برای جلوگیری از بیماری های مقاربتی و بارداری توصیه نمی شود و بیشتر جنبه فان دارد.

طرز استفاده کاندوم عروسکی - نحوه استفاده از کاندوم عروسکی

روش استفاده از کاندوم عروسکی مشابه دیگر کاندوم هاست با این تفاوت که در هنگام قرار دادن آن روی آلت تناسلی، باید به چند نکته توجه کنید. در درجه اول با توجه به این که قسمت بالا و سر این کاندوم دارای برجستگی های سخت تری است، نباید زیاد روی آن فشار بیاورید زیرا ممکن است تغییر حالت داده یا پاره شود. برای بیان بهتر طرز استفاده کاندوم عروسکی و نحوه صحیح استفاده از آن، طبق مراحل زیر پیش بروید:

  1. ابتدا کاندوم را از بسته بندی خارج کرده و پایه نگه دارنده درون آن را در بیاورید.
  2. سپس بدون فشار زیاد، کاندوم را بر روی سر آلت تناسلی قرار داده و شروع به باز کردن حلقه انتهای کاندوم کنید.
  3. کاندوم را در حین باز کردن کاملا صاف کنید تا روی هم جمع نشود. سپس آن را تا انتهای آلت باز کنید.
  4. پس از قرار دادن کامل کاندوم عروسکی روی آلت، ژل لوبریکانت همراه محصول را باز کرده و بر روی آلت بمالید.

قیمت کاندوم عروسکی فانتزی

از آنجایی که کاندوم عروسکی فانتزی یک محصول یکبار مصرف است، قیمت بالایی ندارد. شما می توانید در محدوده قیمتی 15 هزار تومان الی 40 هزار تومان، انواع کاندوم عروسکی را خریداری کنید. سعی کنید تا این محصول را از فروشگاه های معتبر لوازم زناشویی بخرید زیرا ممکن است محصول تقلبی به سلامتی شما آسیب برساند.

 

عکس کاندوم عروسکی

در ادامه به معرفی چند مدل کاندوم عروسکی پرطرفدار به همراه عکس کاندم عروسکی می پردازیم.

کاندوم عروسکی طرح قلب

کاندوم عروسکی طرح قلب

کاندوم عروسکی مینیون

کاندوم عروسکی مینیون

کاندوم عروسکی طرح کوه یخی

کاندوم عروسکی طرح کوه یخی

کاندوم عروسکی طرح نوشابه

کاندوم عروسکی طرح نوشابه

کاندوم عروسکی طرح بتمن

کاندوم عروسکی طرح بتمن

کاندوم عروسکی طرح باب اسفنجی

کاندوم عروسکی طرح باب اسنفجی

معایب کاندوم عروسکی

استفاده از کاندوم عروسکی ممکن است از 3 نظر مشکلاتی ایجاد کند که به شرح زیر است:

  • یکی از معایب کاندوم عروسکی، کاهش لذت مرد در رابطه زناشویی به دلیل ضخامت زیاد جداره کاندوم است.
  • این کاندوم برای جلوگیری از بارداری و بیماری های مقاربتی توصیه نمی شود و بیشتر جنبه فان دارد و برای ایجاد تنوع در رابطه جنسی تولید می شوند.
  • اگر در استفاده از کاندوم عروسکی زیاده روی شود، به دلیل وجود برجستگی های روی بدنه آن، ممکن است آسیب های جدی به سلول های حسی واژن وارد شود. این مسئله باعث می شود تا به مرور زمان، زن حین رابطه زناشویی، مثل قبل تحریک نشده و به ارگاسم نرسد. این مشکل در نهایت باعث زده شدن زن از رابطه جنسی می شود زیرا دیگر لذتی از آن نمی برد.

 

تامپون چیست ؟

برای مطالعه این مطلب بر روی کلمه "تامپون چیست" کلیک کنید.

 

کاندوم بیگ دات جایگزین کاندوم عروسکی

یکی از جایگزین های مناسب کاندوم عروسکی، کاندوم خار درشت بیگ دات است. کاندوم های خار درشت در سطح خود دارای خارهایی به ارتفاع حدودا 3 میلیمیتر هستند و باعث ایجاد لذت فراوان و ارگاسم در بانوان می شوند.

شما می توانید برای خرید کاندوم خار درشت، از طریق فروشگاه محصولات جنسی لاولا مارکت که یک فروشگاه مجاز محصولات زناشویی اصل است اقدام کنید. برای این کار کافیست بر روی کلمه "کدکس بیگ داتس" کلیک کنید.

 

کاندوم خار درشت