کاندوم با طعم زولبیا بامیه - کاندوم زولبیا بامیه

کدکس زولبیا بامیه یا کاندوم زولبیا بامیه در واقع چیزی بیشتر از یک شوخی در فضای مجازی نبوده و نیست. با شروع ماه رمضان و داغ شدن بازار فروش شیرینی زولبیا بامیه، برخی طراحان خوش ذوق و خلاق، اقدام به طراحی پوستری با عنوان کاندوم کدکس زولبیا بامیه کرده اند که می توانید تصویر آن را در زیر ببینید:

کاندوم-زولبیا-بامیه-کدکس-زولبیا-بامیه

چنین محصولی از طرف شرکت کدکس معرفی نشده و این محصول وجود خارجی ندارد. در زیر می توانید تصویر پیج اینستاگرام شرکت کدکس را مشاهده کنید که نشان می دهد در چند روز اخیر چنین محصولی معرفی نشده است.

 

کاندوم با طعم آش رشته - کاندوم آش رشته

کاندوم با طعم آش رشته

این مسئله در مورد کاندوم با طعم آش رشته نیز صادق است. ماجرای کاندوم آش رشته هم به توییتر و فیسبوک بر می گردد که برخی کاربران در مورد این مسئله شروع به تولید مطالبی طنز کرده اند.

کاندوم قورمه سبزی - کاندوم با طعم قورمه سبزی

کاندوم قورمه سبزی

در مورد کاندوم قورمه سبزی هم همین سناریو در جریان بوده است، فقط با این تفاوت که این محتوا برای باز اول از طریق شبکه اجتماعی پینترست منتشر شده است.

 

گاهی اوقات نیاز است که برای تنوع هم شده از کاندوم هایی با طعم و اسانس های خاص استفاده کرد. برای مثال کاندوم میوه ای با طعم های خاص راهکاری مناسب بر ایجاد تنوع در رابطه جنسی است. برای مشاهده و خرید کاندوم میوه ای می توانید بر روی دکمه زیر کلیک کنید:

کاندوم میوه ای