به احتمال زیاد اگر تا به حال قصد خرید کاندوم را داشته اید، اولین مشکل، خجالت کشیدن برای خرید کاندوم و پیش آمدن سوال "اسم دیگر کاندوم چیه" بوده است.
اینکه چرا دردسر ها و مشکلات خرید کاندوم در ایران و برای ما ایرانی ها اینقدر زیاد و خجالت آور است را در ادامه بیان می کنیم.
همچنین به بیان راه حل هایی ساده برای درخواست خرید کاندوم به شکل غیر مستقیم و اینکه "نام دیگر کاندوم در داروخانه چیست" یا "برای خرید کاندوم چه بگوییم" می پردازیم؛ با لاولا مارکت همراه باشید.

نام دیگر کاندوم چیست

نام دیگر کاندوم چیست ؟

کاندوم به انگلیسی که درواقع از همان کلمه کاندوم گرفته شده است و با کلمه "condom" نشان داده می شود، هیچ نام خاص دیگری ندارد. تقریبا می توان گفت این وسیله جنسی در تمام دنیا با همین نام شناخته می شود.
شاید با خود بگویید حتما یک معادلی باید وجود داشته باشد! تنها کلمات معادلی که بتواند معنای معادلی بدهد، شامل "پوشش آلت تناسلی"، "وسیله جلوگیری" یا "پوشش پلاستیکی آلت" یا کلماتی از این دست خواهد بود که عملا قابل استفاده نیستند. پس برای خجالت و دردسر خرید کاندوم چه باید کرد ؟

 

راه حل خرید کاندوم از داروخانه - اسم دیگر کاندوم در داروخانه

راه-حل-خرید-کاندوم-از-داروخانه-بدون-خجالت

به کمک روش های زیر می توانید از شر خجالت زدگی و شرمساری در هنگام خرید کاندوم رهایی پیدا کنید:

1.      از داروخانه آشنا کاندوم نخرید

ممکن است برای تهیه بیشتر محصولات بهداشتی، آرایشی یا داروهای خود از داروخانه نزدیک خانه خود استفاده می کنید اما برای خرید کاندوم مسئله فرق می کند.
برای خرید کاندوم بهتر است به یک داروخانه دور از منزل خود سر بزنید زیرا احتمال اینکه در داروخانه محل خود یک آشنا، دوست یا همسایه را ببینید زیاد است.

2.      به آرامی درخواست خود را مطرح کنید

درخواست-خود-را-به-آرامی-مطرح-کنید

معمولا بیشتر داروخانه ها شلوغ هستند و از همه تیپ افراد و سنین مختلف در حال خرید محصول مورد نظر خود هستند. بهتر است تا هنگام ورود به داروخانه، بخش بهداشتی آن را پیدا کنید و از به آرامی از متصدی آن، محصول مورد نظر خود را بخواهید.

3.      از متصدی هم جنس خود، کاندوم را بخواهید

اگر آقا هستید و برای خرید کاندوم به داروخانه مراجعه کرده اید، بهتر است تا از یک متصدی آقا، محصول مورد نظر خود را بخواهید زیرا هم شما کمتر خجالت زده می شوید هم متصدی داروخانه. اگر هم که خانم هستید، از یک متصدی خانم محصول خود را بخواهید.

4.      از نام برند یا مدل کاندوم خود استفاده کنید

به احتمال زیاد نام و برند و مدل کاندومی را که استفاده می کنید یا می خواهید بخرید را دقیقا یا تا حدودی می دانید. اگر نمی دانید مدل مورد نظر شما چیست و فقط می خواهید برخی خصوصیات از جمله تاخیری، ساده، خاردار، یا... را داشته باشد، می توانید از نام برند آن استفاده کنید.
تعداد برندهای معروف و معتبر کاندوم موجود در بازار ایران آنقدر زیاد نیست که ندانید از کدام برند را انتخاب کنید. برندهای معروف کاندوم موجود در ایران به این شرح اند: کدکس، کاپوت، ایکس دریم، شادو، چرچیل، ساگامی، بونیتو، اورز و فیستا هستند.

برای خرید کاندوم چه بگوییم ؟

برای خرید کاندوم چه بگوییم

برای مثال اگر یک کاندوم تاخیری می خواهید که نازک هم باشد، می توانید به فروشنده بگویید "یه کدکس نازک تاخیری می خواستم" یا "یه کدکس مشکی می خواستم" یا اگر یک کاندوم تاخیری می خواهید بگویید "یه کدکس 03 می خوام".
این مثال ها برای برند کاندوم کدکس بود اما در مورد سایر برند ها نیز تفاوتی ندارد. اگر بدانید که کاندوم مورد نظر شما چه خصوصیاتی دارد، به راحتی می توانید با ذکر نام و مدل آن، محصول مورد نظر خود را دریافت کنید. در مثال بالا، کاندوم کدکس مشکی به دلیل بدنه نازک و داشن مواد تاخیری، یک کاندوم نازک تاخیری به حساب می آید.

 

خصوصیات و مشخصات کاندوم رو از کجا بفهمم

اگر در مورد کاندوم مورد نیاز خود اطلاعات کافی را ندارید، می توانید مشخصات آن را از طریق سرچ در اینترنت و سایت های اینترنتی فروش محصولات جنسی پیدا کنید.

 

بهترین مکان برای خرید کاندوم کجاست ؟

بهترین-مکان-برای-خرید-کاندوم

بهترین راه حل برای تمام شدن دردسر های خرید کاندوم این است که محصول مورد نظر خود را از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر که محصولات جنسی اصلی را عرضه می کنند، خریداری کنید. در خرید آنلاین کاندوم دیگر دردسر های خرید کاندوم به صورت حضوری وجود ندارد.
شما می توانید برای خرید کاندوم و سایر محصولات جنسی خود به فروشگاه لاولامارکت مراجعه کنید و بعد از مشاهده مشخصات کامل این محصولات، آنها را خریداری کنید و در یک بسته بندی محرمانه و عادی، آن را درب منزل خود تحویل بگیرید.

 

کلیپ مشکلات خرید کاندوم در ایران

چند سال پیش یک کلیپ یا بهتر است بگوییم یک فیلم کوتاه در مورد چالش ها و دردسرهای خرید کاندوم ساخته شد که سر و صدای زیادی را به پا کرد. این کلیپ در مورد خجالت کشیدن یک زوج برای خرید کاندوم از داروخانه است که می توانید آن را در زیر مشاهده کنید:

 

سوالات متداول:

اسم دیگر کاندوم مردانه چیست ؟

معمولا منظور از کاندوم، کاندوم مردانه است زیرا میزان استفاده از کاندوم مردانه نسبت به کاندوم زنانه بسیار بیشتر است. پس برای اسم دیگر کاندوم مردانه همان نام دیگر کاندوم به حساب می آید.

 

اسم دیگر کاندوم زنانه - نام دیگر کاندوم زنانه چیست ؟

کاندوم زنانه با نام "female condom" شناخته می شود و در زبان فارسی نام خاص دیگری ندارد. معمولا کاندوم زنانه بسیار کم پیدا می شود و یک محصول پرتقاضا به حساب نمی آید.

 

اسم دیگر کاندوم خاردار چیست ؟

کاندوم خاردار در زبان انگلیسی با نام "dotted condom" شناخته می شود و معمولا محصولات خاردار یا خار درشت با نام "داتد" یا "dotted" نام گذاری می شوند. برای مثال برای خرید کاندوم خار درشت کدکس می توانید بگویید: "یه کدکس بیگ داتس می خواستم"

 

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری از انواع کاندوم دارید، می توانید به مطلب "راهنمای خرید کاندوم" سر بزنید.