راهنمای خرید کاندوم در ایران

در این راهنمای خرید کاندوم قصد داریم تا به معرفی انواع کاندوم متناسب با نیاز هر فرد و هر رابطه بپردازیم. احتمالا برایتان پیش آمده است که برای خرید لوازم جنسی به داروخانه یا سایت های اینترنتی مراجعه کرده باشید اما ندانید که در میان تنوع بالای آنها، کدام محصول مناسب شماست.
در ادامه این مطلب سعی می کنیم تا اطلاعات کافی در مورد خرید کاندوم مناسب خود را در اختیار شما قرار دهیم، با لاولا مارکت همراه باشید.

 

در صورتی که قصد خرید کاندوم از داروخانه را دارید اما خجالت می کشید و نمی دانید چه باید بگویید، می توانید به مطلب "اسم دیگر کاندوم چیست" مراجعه کنید.

 

راهنمای خرید کاندوم؛ برای مشکل زود انزالی

زود انزالی یک مشکل شایع در میان مردان است و بیشتر زوجین حداقل در یک دوره زمانی از این مشکل گلایه داشته اند. زود انزالی به معنای تحریک پذیری بالای آلت مرد و کنترل کم بر انزال است. فارغ از دلایل ایجاد انزال زودرس، قصد داریم بهترین کاندوم برای مشکل زود انزالی را به شما معرفی کنیم.
بهترین کاندوم برای مشکل زود انزالی آقایان، کاندوم تاخیری است! کاندوم تاخیری با داشتن مواد بی حس کننده نظیر لیدوکائین و بنزوکائین در داخل خود، باعث می شود تا پوست آلت تناسلی مرد به صورت موقت کم حس یا بی حس شود. در ادامه بهترین و معروفترین کاندوم های تاخیری موجود در بازار ایران را به شما معرفی می کنیم.

 

بهترین کاندوم های تاخیری بازار

1. کاندوم دابل دیلی کدکس: کاندوم دابل دیلی که با نام (کدکس دو حلقه ای) نیز شناخته می شود یکی از قوی ترین یا قوی ترین کاندوم تاخیری بازار ایران است. دابل دیلی با داشتن حلقه تاخیری و همچنین مواد تاخیری مضاعف، کمک می کند تا بیشترین تاخیر در انزال را تجربه کنید.

کاندوم دابل دیلی

2. کاندوم تاخیری پرولانگ دیلی کدکس: دارای مواد تاخیری و روان کننده بیشتر

کاندوم پرولانگ دیلی

3. کاندوم 45 دقیقه کاپوت: دارای مواد تاخیری بیشتر

4. کاندوم ماکس دیلی کاپوت: دارای مواد تاخیری بیشتر

5.کاندوم تاخیری مضاعف ایکس دریم: دارای مواد تاخیری مضاعف

کاندوم تاخیری مضاعف ایکس دریم

6.کاندوم 8 برابر تاخیری بونیتو: دارای مواد تاخیری زیاد

کاندوم 8 برابر بونیتو

7.کاندوم تاخیری مضاعف اورز: دارای مواد تاخیری مضاعف

کاندوم تاخیری مضاعف اورز

یکی دیگر از کاندوم های مناسب برای مشکل زود انزالی، کاندوم سرد و خنک کننده است. کاندوم سرد کننده با داشتن مواد سرد کننده، باعث بی حس شدن پوست آلت مرد شده و کمک می کند تا دیر انزالی موقتا برطرف شود.

 

بهترین کاندوم های سرد کننده بازار

1. کاندوم 5 در 1 سرد کدکس

کاندوم 5 در 1 سرد کدکس

2. کاندوم گیم اور 4 در 1 سرد کدکس

کاندوم سرد گیم اور 4 در 1 کدکس

3. کاندوم سرد کننده ایکس دریم

کاندوم سرد ایکس دریم

4. کاندوم سرد کننده نعناع و یخ ایکس دریم

کاندوم سرد نعناع و یخ

 

راهنمای خرید کاندوم؛ برای افراد فراری از کاندوم

به گفته بسیاری از آقایان رابطه جنسی با کاندوم اصلا لذت بخش نیست زیرا کاندوم باعث می شود حس آلت کاهش یابد. به همین دلیل است که بسیاری از آقایان از رابطه جنسی با کاندوم فراری باشند و حتی قید رابطه را بزنند.
برای حل این مشکل، شرکت های تولید کننده، کاندوم نازک را طراحی و تولید کرده اند. کاندوم های نازک با داشتن جداره ای نازک اما بسیار مقاوم از جنس لاتکس، باعث می شوند تا گرما و برجستگی های آلت زن و مرد به میزان خیلی بیشتری حس شود.

 

بهترین کاندوم های نازک بازار

1. کاندوم کدکس ۰۳ : کاندوم 03 (کدکس 03) نازک ترین کاندوم برند کدکس است که جزو نازک ترین کاندوم های بازار است. کدکس 03 علی رغم داشتن بدنه ای نازک و شفاف به قطر 30 میکرون، بسیار مقاوم و مقرون به صرفه است.

کاندوم 03

2. کاندوم کاپوت 03: کاندوم 03 کاپوت نیز به مانند کدکس 03 دارای بدنه ای نازک و مقاوم است اما شفافیت آن به اندازه کدکس ۰۳ نیست.

3. کاندوم ساگامی: کاندوم ساگامی یک کاندوم از جنس پلی اورتان است که بسیار نازک و شفاف است. کاندوم ساگامی در سه ضخامت 10، 20 و 30 میکرون ساخته می شود و روی کاغذ، نازک ترین کاندوم جهان به حساب می آید.

4. کاندوم ultra thin ایکس دریم: نازک ترین کاندوم برند ایکس دریم.

کاندوم ultra thin ایکس دریم

5. کاندوم اسکین زنون

6. کاندوم ultra thin چرچیلز

7. کاندوم ultra thin شادو

 

راهنمای خرید کاندوم؛ برای مشکل گشادی واژن

مشکل گشادی واژن در برخی بانوان که مدت زمان زیادی از ازدواج آنها می گذرد یا چند بار زایمان داشته اند، وجود دارد. گشادی واژن باعث می شود تا لذت در رابطه زناشویی برای هر دو طرف کاهش یابد.
اساس لذت دخول به دلیل اصطکاک برجستگی های آلت طرفین و همچنین القای حس گرما از بدن زوجین به یکدیگر است. زمانی که کانال واژن به اندازه کافی تنگ نباشد، اصطکاک کاهش یافته و در نتیجه لذت کم می شود.
سریعترین راه حل برای رفع موقت مشکل گشادی واژن، استفاده از کاندوم تنگ کننده است. کاندوم تنگ کننده با داشتن عصاره انار (پوست انار) که یک ماده جمع کننده طبیعی پوست است، کمک می کند تا پوست واژن جمع شده و لذت دخول بیشتر شود.

 

بهترین کاندوم های تنگ کننده بازار

1. کاندوم تنگ کننده انار دوبل کدکس: دارای دو برابر ماده تنگ کننده (دارای خاصیت تنگ کنندگی بالا)

کاندوم انار دوبل کدکس

2. کاندوم تنگ کننده انار ایکس دریم

کاندوم انار ایکس دریم

3. کاندوم تنگ کننده انار اورز مدل titan

4. کاندوم تنگ کننده انار فیستا

5. کاندوم تنگ کننده کاپوت مدل pomegra tight

6. کاندوم تنگ کننده اناری شادو

 

راهنمای خرید کاندوم؛ کاندوم بدون اسانس (ساده)

استفاده بسیاری از افراد از کاندوم فقط برای جلوگیری از بارداری و جلوگیری از انتقال بیماری های مقاربتی است. این در حالیست که بسیاری از کاندوم های داخل بازار دارای خاصیت های مختلف نظیر تاخیری، تنگ کننده، بزرگ کننده، طعم دار و... هستند.
برخی افراد تمایل دارند تا از یک کاندوم بدون اسانس یا خاصیت خاصی برای رابطه جنسی خود استفاده کنند. بهترین کاندوم برای این افراد، کاندوم کلاسیک (کاندوم ساده) است.

 

بهترین کاندوم ساده بازار

1. کاندوم کلاسیک کدکس

کاندوم کلاسیک کدکس

2. کاندوم کدکس 03 (کلاسیک و نازک)

کدکس 03

3. کاندوم کلاسیک ایکس دریم

کاندوم کلاسیک ایکس دریم

4. کاندوم کلاسیک روان کاپوت

5. کاندوم روان کننده ایکس دریم

کاندوم روان کننده ساده ایکس دریم

6. کاندوم کلاسیک آلوورا کدکس

کاندوم کلاسیک آلوورا کدکس

7. کاندوم کلاسیک اورز

کاندوم کلاسیک اورز

 

راهنمای خرید کاندوم؛ برای مشکل نعوظ ناقص و کوچکی آلت

برخی از آقایان در هنگام برقراری رابطه جنسی نعوظ لازم و کافی برای دخول را ندارند و این مشکل باعث می شود تا زوجین نتوانند رابطه کامل و خوبی را تجربه کننده. از طرفی برخی دیگر از افراد از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج می برند. فارغ از دلایل این مشکلات، یک راه حل موقت برای رفع آنها وجود دارد.
بهترین کاندوم برای مشکل نعوظ ناقص و کوچکی آلت تناسلی، کاندوم سفت کننده و بزرگ کننده است. کاندوم سفت کننده و بزرگ کننده با داشتن موادی مثل ال آرژنین و نیاسین باعث می شود تا گردش خون در بافت آلت تناسلی افزایش یافته و علاوه بر افزایش مدت زمان نعوظ، سایز آن نیز افزایش یابد.

 

بهترین کاندوم های سفت کننده بازار

1. کاندوم کاکتوس کدکس

کاندوم کاکتوس کدکس

2. کاندوم جینسینگ کدکس

کاندوم جینسینگ کدکس

3. کاندوم complex بونیتو

کاندوم کامپلکس بونیتو

4. کاندوم stay hard کاپوت

5. کاندوم لارگو ایکس دریم

کاندوم ایکس دریم لارگو

6. کاندوم استند آپ کدکس

کاندوم استند آپ کدکس

 

راهنمای خرید کاندوم؛ برای افزایش لذت و ارگاسم زنان

در روابط جنسی غالبا یکی از دغدغه های زوجین، طولانی تر بودن زمان ارگاسم خانم ها از آقایان است. این مسئله در بسیاری از اوقات باعث می شود تا بانوان در رابطه جنسی به اوج لذت یا ارگاسم نرسند.
یکی از راه حل های افزایش تحریک و لذت بانوان، استفاده از کاندوم خاردار، کاندوم فضایی، کاندوم کاندوم گرم کننده است. کاندوم خاردار و فضایی با افزایش اصطکاک آلت مرد به دیواره واژن، باعث می شود تا تحریک واژن بسیار افزایش یابد و زن زودتر به ارگاسم برسد.
(تذکر: به این نکته توجه کنید که نباید از کاندوم خاردار و فضایی بیش از حد استفاده کنید زیرا می تواند عوارض زیادی داشته باشد)
از طرفی کاندوم گرم کننده نیز با افزایش گردش خون و گرم کردن دیواره واژن باعث می شود تا لذت بانوان افزایش یافته و به ارگاسم نزدیکتر شوند.

 

بهترین کاندوم های خاردار بازار

1. کاندوم بیگ داتس کدکس

کاندوم بیگ داتس کدکس

2. کاندوم بیگ داتس کاپوت

3. کاندوم بلک داتد کدکس

کاندوم بلک داتس کدکس

4. کاندوم ماتادور کدکس

کاندوم ماتادور کدکس

 

بهترین کاندوم های فضایی بازار

1. کاندوم فضایی شادو

کاندوم فضایی شادو

2. کاندوم فضایی ایکس دریم

کاندوم فضایی ایکس دریم

 

بهترین کاندوم های گرم کننده

1. کاندوم داغ ایکس دریم مدل 6 در 1

کاندوم 6 در 1 داغ ایکس دریم

2. کاندوم گرم کدکس مدل 5 در 1

کاندوم گرم 5 کاره کدکس

3. کاندوم 4 در 1 گرم کننده کدکس مدل GAME OVER

کاندوم 4 در 1 گرم کدکس

4. کاندوم 7 HOT TIME کاپوت

5. کاندوم گرم کاپوت مدل Choco Sensitive

 

راهنمای خرید کاندوم؛ برای تنوع در رابطه

پس از گذشت مدتی از رابطه های زناشویی متعدد، زوجین دیگر رغبت گذشته را برای برقراری رابطه جنسی ندارند و حس می کنند همه چیز تکراری شده است. از طرفی ممکن است برخی زوجین از مشکل بوی بد در حین رابطه رنج ببرند.
برای رفع هر دو مشکل تکراری شدن رابطه و بوی بد در رابطه، می توان از کاندوم میوه ای یا طعم دار استفاده کرد. کاندوم طعم دار با داشتن اسانس و رایحه های خاص و جذاب به شما کمک می کند تا یک رابطه متفاوت را تجربه کنید.

 

بهترین کاندوم های میوه ای بازار

1. کاندوم قهوه کدکس

کاندوم قهوه کدکس

2. کاندوم قهوه ایکس دریم

کاندوم قهوه ایکس دریم

3. کاندوم ایکس دریم میوه ای

کاندوم میوه ای ایکس دریم

4. کاندوم مستر 3 در 1 کدکس

کاندوم مستر 3 در 1

5. کاندوم دابل دیلی و انار (علاوه بر خاصیت تاخیری و تنگ کنندگی، دارای رایحه میوه ای نیز هستند)

 

در این مطلب سعی کردیم تا به معرفی بهترین کاندوم ها متناسب با نیاز هر فرد بپردازیم. از اینکه با راهنمای خرید کاندوم لاولا مارکت همراه بودید از شما متشکریم.

 

منابع:

ویرگول

durex